News
Tisztes helytállás a női kosárlabda-bajnokság nyitófordulójában
A hazai sportéletben egyedülálló módon rajtolt el az idei NB. I-es női kosárlabda szezon. Az első forduló összes mérkőzése egy nagyszabású nyitónap keretében került megrendezésre hétvégén a Budapesti Olimpiai Centrum Népligeti Sportcsarnokában, ahol tisztesen helytállt csapatunk a bajnoki címre is esélyes SEAT Lami-Véd Győr csapata ellen.