Névtelen 1

Több mint 40 sportág ingyenes edzéseivel vár a Sport7

2021. 09. 01.
Névtelen 1

Szeptember 6. és 10. között a BEAC-on űzhető valamennyi sportágat ingyenesen próbálhatják ki az érdeklődők.

Az edzéseken való részvétel előtt ne felejtsetek el beregisztrálni a BEAC oldalára. Ezt ITT tehetitek meg.

SPORT7 MENETREND:

HÉTFŐ

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock Vegyes 15.30-18.00 BEAC kiskondi (1117 Bp., Bogdánfy Ödön u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Atlétika Haladó (futó- dobó atléta) 17.30-tól BEAC sporttelep atlétika pálya Nem szükséges.
Cheerleading Kezdő 18.00-19.30 PPKE- Földszinti tornaterem (1088 Bp., Szentkirályi u. 26) Az űrlap kitöltésével: ITT.
Funkcionális tréning Vegyes 19.00-20.00 ELTE Apáczai Gimnázium (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend (max. 15 fő)
Futás Kezdő | haladó 16.30-17.30 | 18.00-19.00 Indulási pont: BEAC fszt. 11.- Triatlon szertár (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Nem szükséges.
Gerincjóga Vegyes 16.30-17.30 BEAC TT4-es terem (1117 Bp. Bogdánfy Ödön u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 20 fő).
Goju-Ryu Karate Vegyes 17.15-18.45 ELTE Radnóti Gimnázium (1146 Bp., Cházár András u.10.) Nem szükséges.
Hip- hop Vegyes 17.30-19.00 BEAC TT4-es terem (1117 Bp. Bogdánfy Ödön u. 10/B) Az [email protected] e-mail címen.
Kardio alaformáló aerobik Vegyes 19.00-20.00 Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5-7.) Nem szükséges.
Kick- box Vegyes 19.00-21.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.
Kosárlabda (női) Haladó 18.30-tól Tüskecsarnok A [email protected] e-mail címen.
Polefitness & Aerial hoop Vegyes 15.00-20.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Súlyzós erőedzés Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC, kiskondi (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend.
Súlyzós intervall edzés Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Gimnázium (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend.
Zsírégető aerobik Vegyes 18.00-19.00 Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.) Nem szükséges.


KGZ2232

KEDD

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hoop Vegyes 16.00-19.00 ELTE kiskondi (1117 Bp., Bogdánfy Ödön u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Aerial hammock és silk Vegyes 16.00-18.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp., Bogdánfy Ödön u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Alakformáló aerobik Vegyes 17.00-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.
Atlétika Haladó (futó- dobó atléta) 17.30-tól BEAC sporttelep atlétika pálya Nem szükséges.
Cheer dance Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) Az űrlap kitöltésével: ITT.
Futsal (női) NB2 20.00-tól Tüskecsarnok 'B' terem. A [email protected] e-mail címen.
Jiu- jitsu Vegyes 16.30-18.00 Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök u. 35.) Nem szükséges.
Labdarúgás Vegyes 19.00-20.30 Pluhár István Labdarúgópálya (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.
Moderntánc Kezdő | Haladó 18.00-19.00 | 19.00-20.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Az [email protected] e-mail címen.
Muay thai Vegyes 17.00-18.00 Nebo Dojo (1071 Bp., Damijanich u. 25/B) Jelentkezés: [email protected]
Női jóga Vegyes 17.30-19.00 BEAC TT4-es terem (1117 Bp. Bogdánfy Ödön u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 20 fő).
Sakk Vegyes 18.00- 20.00 ELTE Déli tömb, Farkas Gyula terem 825. Nem szükséges.
SUP Vegyes 17.30-18.30 ELTE Vízisporttelep (1237 Budapest, Vízisport u. 48.) Jelentkezés: [email protected] (max. 13 fő)
Úszás Haladó 06.00-07.30 Hajós Alfréd Nemzeti Uszoda (1138 Bp., Margitsziget 23800) Nem szükséges.
Pilates/preventív gerinctréning Vegyes 18.00-19.00 Ludovika sportcsarnok - aerobik terem(1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) Jelentkezés ITT.
Polefitness Vegyes 14.30-16.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Spinning Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
TRX Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 5 fő/ óra).
Vízilabda Vegyes 20.00-tól Hajós Alfréd Nemzeti Uszoda (1138 Bp., Margitsziget 23800) A [email protected] e-mail címen.
Zsírégető aerobik Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Gimnázium (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Nem szükséges.


Trx

SZERDA

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Argentin tangó Kezdő 18.00-18.45 | 18.45-19.30 BEAC TT4-es terem (1117 Bp. Bogdánfy Ödön u. 10/B) Nem szükséges.
Argentin tangó Középhaladó 19.30-20.15 | 20.15-21.00 BEAC TT4-es terem (1117 Bp. Bogdánfy Ödön u. 10/B) Nem szükséges.
Atlétika Haladó (futó- dobó atléta) 17.30-tól BEAC sporttelep atlétika pálya Nem szükséges.
Cheerleading Kezdő 18.00-19.30 PPKE- Földszinti tornaterem (1088 Bp., Szentkirályi u. 26) Az űrlap kitöltésével: ITT.
Fasciális alapú flow és meditáció jóga Vegyes 17.30-19.00 Ludovika sportcsarnok 1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) Érkezési sorrend (max. 20 fő).
Funkcionális tréning Vegyes 19.00-20.00 ELTE Apáczai Gimnázium- Lány torneterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend (max. 15 fő)
Futás Kezdő | haladó 16.30-17.30 | 18.00-19.00 Indulási pont: BEAC fszt. 11.- Triatlon szertár (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Nem szükséges.
Futsal (férfi) NB2 18.30-tól Tüskecsarnok 'B' terem. A [email protected] e-mail címen.
Goju-Ryu Karate Vegyes 17.15-18.45 ELTE Radnóti Gimnázium (1146 Bp., Cházár András u.10.) Nem szükséges.
Kick- box Vegyes 19.00-21.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.
Pilates Vegyes 18.00-19.00 Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.) Nem szükséges.
Polefitness & Aerial hoop Vegyes 15.00-20.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Röplabda (vegyes)- BETELT!

Kezdő | Középhaladó

18.00-19.30 | 19.30-21.00 ELTE Apáczai Gimnázium- Fiú tornaterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Az [email protected] e-mail címen.
Súlyzós erőedzés Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC, kiskondi (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend.
Súlyzós intervall edzés Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Gimnázium- Lány tornaterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend.




IMG 20201009 201729

CSÜTÖRTÖK

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Alakformáló aerobik Vegyes 18.00-19.00 Ludovika sportcsarnok- aerobik terem(1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) Jelentkezés ITT.
Atlétika Haladó (futó- dobó atléta) 17.30-tól BEAC sporttelep atlétika pálya Nem szükséges.
Balnce training Vegyes 16.00-18.00 BEAC TT4-es terem (1117 Bp., Bogdánfy Ödön u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Cheer dance Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) Az űrlap kitöltésével: ITT
Darts Vegyes 18.30-tól CDFŰ kultúrpince (1053 Bp., Fejér György utca 1.) A [email protected] e-mail címen.
Hastánc Kezdő 19.30-21.00 Tánctemplom, Vénusz terem (1074 Budapest, Huszár utca 4.) Nem szükséges.
Hip- hop Vegyes 16.30-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Az [email protected] e-mail címen.
Intervall tréning Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Gimnázium (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend.
Jiu- jitsu egyes 16.30-18.00 Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök u. 35.) Nem szükséges.
Kosárlabda (férfi) Haladó 19.00-tól Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5-7.) Csányi Zoltán- +36 30/924/4032
Labdarúgás Vegyes 19.00-20.30 Pluhár István Labdarúgópálya (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.
Moderntánc Kezdő | Haladó 18.00-19.00 | 19.00-20.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Az [email protected] e-mail címen.
Muay thai Vegyes 17.00-18.00 Nebo Dojo (1071 Bp., Damijanich u. 25/B) Jelentkezés: [email protected]
Sakk Vegyes 17.00-19.00 BEAC csarnok előtti folyosó Nem szükséges.
Röplabda- BETELT! Haladó női | haladó férfi 17.00-18.15 | 18.15-19.30 ELTE Radnóti Gimnázium (1146 Bp., Cházár András u.10.) Az [email protected] e-mail címen.
Spinning Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
Úszás Haladó 06.00-07.30 Hajós Alfréd Nemzeti Uszoda (1138 Bp., Margitsziget 23800) Nem szükséges.
Polefitness & Aerial hoop Vegyes 15.00-18.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Súlyzós erőedzés Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC, kiskondi (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend.
Súlyzós intervall edzés Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Gimnázium (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Érkezési sorrend.
TRX Vegyes 18.00-19.00 | 19.00-20.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 5 fő/ óra).
Vívás (párbajtőr) Vegyes 12.00-15.00 OSC Vívóterem (1052 Bp., Semmelweis u. 2.) Nem szükséges.
Vízilabda Kezdő, haladó 20.00-tól Hajós Alfréd Nemzeti Uszoda (1138 Bp., Margitsziget 23800) A [email protected] e-mail címen.



53656026 2240842222646730 3521507672413175808 o 1

PÉNTEK

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Asztalitenisz Vegyes 19.30-22.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) A [email protected] e-mail címen.
Atlétika Haladó (futó- dobó atléta) 17.30-tól BEAC sporttelep atlétika pálya Nem szükséges.
Balnce training Vegyes 16.00-18.00 BEAC TT4-es terem (1117 Bp., Bogdánfy Ödön u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Polefitness & Aerial hoop Vegyes 15.00-19.00 BEAC Tükrös terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Jelentkezés: [email protected]
Röplabda (vegyes)- BETELT! Kezdő | Középhaladó 17.00-18.30 | 18.30-20.00 ELTE Radnóti Gimnázium (1146 Bp., Cházár András u.10.) Az [email protected] e-mail címen.
Talajakrobatika Vegyes 19.00-21.00 PPKE- Földszinti tornaterem (1088 Bp., Szentkirályi u. 26) Az űrlap kitöltésével: ITT.
Alakformáló zumba Vegyes 18.30-19.30 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp., Mérnök utca 35.) Nem szükséges.


DSC 5674
Also available in English.
ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni Jooble BGA NEA