Tavaszisport7 2022 fbevent v2

"Szabad a sport!" - Tavaszi Sport7

2022. 01. 21.
Tavaszisport7 2022 fbevent v2

Kezdd velünk sportosan a szorgalmi időszakod! Idén is a BEAC sportágválasztójával, a Tavaszi Sport7-tel indítjuk a szemesztert.

A február 7-11. közötti nyílt hetünk a legjobb lehetőség arra, hogy megismerkedj a BEAC nyújtotta sportolási lehetőségekkel. Gyere és ismerd meg fiatal edzőinket és mozogj együtt gólyatársaiddal, barátaiddal, munkatársaiddal! A részvétel ingyenes, de a beac.hu-ra történő regisztrációhoz kötött: https://www.beac.hu/login.

Trx

Találd meg a hozzád passzoló mozgásformát! Rendezvényünkön Budapest szerte több mint 40 sportágat próbálhatnak ki az érdeklődők. Az edzéseket az ELTE sportszervezői, ösztöndíjasai, valamint a BEAC szakosztályok edzői és oktatói tartják. A nyílt hét folyamán minden edzés, sportág bárki számára INGYENESEN kipróbálható. Akár több sportág megismerésére is lehetőség nyílik mindenki számára. A rendezvény elsősorban az ELTE hallgatóinak és dolgozóinak szól, de szeretettel várunk minden érdeklődőt! Szabad a sport, tiéd a pálya.

241620942 10159686739677065 3361317202158863406 n

HÉTFŐ

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés Védettségi igazolvány
Aerial Vegyes 15.30-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Alakformáló aerobik Vegyes 19.00-20.00 Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5-7.) Nem szükséges Kötelező
Atlétika, futó atléták Haladó szint 17.30-tól Bogdánfy úti sporttelep atlétika pálya Nem szükséges Nem szükséges
Balance Vegyes 19.30-20.20 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Boulder mászás Vegyes 13.00-15.00 Gravity Boulder Bar, Mammut I, 3. emelet egyete[email protected] Nem szükséges
Funkcionális köredzés: (TRX, Kettlebell) Vegyes 18.00-19.00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium )1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6.) Férfi tornaterem [email protected] címen Kötelező
Futás Kezdő 16.30-17.30 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem szükséges
Futás Középhaladó 18.00-19.00 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem szükséges
Gerincjóga Kezdő 16.30-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) Érkezési sorrend Kötelező
Gerincjóga Haladó 18.00-19.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) Érkezési sorrend Kötelező
Goju-Ryu karate Vegyes 17.15-18.45 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10) Nem szükséges Kötelező
Hip-hop Vegyes 18.00-19.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT3) [email protected] Kötelező
Karika Vegyes 15.00-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, kiskondi) [email protected] Kötelező
Kick boksz Vegyes 19.00-21.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Polefitness Vegyes 19.30-21.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, Tükrös terem) [email protected] Kötelező
Úszás Kezdő 18.00-19.00 Tüske uszoda (1117 Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7) [email protected] Nem szükséges
Úszás Középhaladó 19.00-20.00 Tüske uszoda 1117 (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7) [email protected] Nem szükséges
Vízilabda Haladó 19.00-20.30 Hajós Alfréd Sportuszoda (Margitsziget) [email protected] Nem szükséges
Zsírégető aerobik Vegyes 18.00-19.00 Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.) [email protected] Kötelező


Atlétika

KEDD

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés Védettségi igazolvány
Aerial Vegyes 15.30-19.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, kiskondi) [email protected] Kötelező
Alakformáló aerobik Vegyes 17.00-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Balance Vegyes 19.00-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Boksz Kezdő 18.30-20.00 Grád Boxing Family (1097 Budapest, Koppány u. 2.) Nem szükséges Nem kötelező
Boulder mászás Vegyes 13.00-15.00 Gravity Boulder Bar, Mammut I, 3. emelet [email protected] Nem szükséges
Brazil Jiu jitsu Kezdő, haladó 16.30-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Cheerleading Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) ITT Kötelező
Cheer dance Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) ITT Kötelező
Futás Haladó 18.00-19.30 Helyszín: BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem kötelező
Kung Fu Kezdő 17.30-19.00 1039 Budapest, Medgyessy Ferenc u. 2-4. (Medgyessy iskola kis tornaterem, aula ) Nem szükséges Kötelező
Futsal (női) NB2, MEFOB 20.00-21.30 Tüskecsarnok 'B' terem [email protected] Kötelező
Karika Vegyes 15.00-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Kosárlabda 19.00-tól Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5-7.) [email protected] Kötelező
Moderntánc Kezdő 18.00-19.00 Mérnök utcai sporttelep parkettás terem (1117, Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Muay-thai Kezdő, haladó 17.00-18.00 Nebo Dojo (1071 Bp., Damijanich u. 25/B) Nem szükséges Nem kötelező
Női jóga Vegyes 17.30-19.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) Érkezési sorrend Kötelező
Pilates/preventív gerinctréning Vegyes 18.30-19.30 NKE Aerobik terem (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) [email protected] Nem kötelező
Polefitness Vegyes 15.00-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, Tükrös terem) [email protected] Kötelező
Sakk Kezdő, haladó 18.00-20.00 ELTE Déli tömb, 826-827-es terem (1117 Bp., Pázmány Péter sétány 1C) Nem szükséges Kötelező
Spinning Vegyes 18.00-19.00 |19.00-20.00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra). Kötelező
Tájfutás Kezdő 9.00-11.00 Találkozó: 47.52569164546659, 18.93499026791783 (Budakeszi Vadaspark parkoló) [email protected] Nem kötelező
Úszás középhaladó 19.30-20.30 Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) [email protected] Nem kötelező
Úszás haladó 06.00-07.30 Hajós uszoda, Margitsziget [email protected] Nem kötelező
Zsírégető aerobik Vegyes 18.00-19.00 Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.) Nem szükséges Kötelező


CP1 10000 201

SZERDA

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés Védettségi igazolvány
Aerial Vegyes 17.30-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Atlétika, futó atléták Haladó szint 17.30-tól Bogdánfy úti sporttelep atlétika pálya Nem szükséges Nem kötelező
Argentin tangó Kezdő 18.00-18.45 | 18.45-19.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Asztalitenisz Vegyes 18.00-21.00 Mérnök utcai sportelep parkettás kisterem (1117, Mérnök utca 35.) [email protected] Kötelező
Balance Vegyes 16.20-17.20 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Boulder mászás Vegyes 13.00-15.00 Gravity Boulder Bar, Mammut I, 3. emelet [email protected] Nem szükséges
Fascia jóga Kezdő és haladó 17.30-19.00 Ludovika vívóterem (1083 Budapest, Üllői út 82.) [email protected] Nem kötelező
Futsal (férfi) NB2, MEFOB 18.30-20.00 Tüskecsarnok 'B' terem [email protected] Kötelező
Futás Kezdő 16.30-17.30 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem kötelező
Futás Középhaladó 18.00-19.00 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem kötelező
Goju-Ryu karate Kezdő, haladó 17.15-18.45 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10) Nem szükséges Kötelező
Karika Vegyes 15.00-17.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Kick boksz Kezdő, haladó 19.00-21.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Pilates Vegyes 18.00-19.00 Trefort Ágoston Gimnázium (1088 Bp., Trefort u. 8.) [email protected] Kötelező
Pilates Vegyes 19.30-20.30 Szent Margit Gimnázium (1114 Bp. Villányi út 5-7.) Nem szükséges Kötelező
Polefitness Vegyes 15.00-17.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, Tükrös terem) [email protected] Kötelező
Röplabda Kezdő 18.00-19.30 Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.)- lány tornaterem [email protected] Kötelező
Röplabda Középhaladó 19.30-21.00 Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.)- lány tornaterem [email protected] Kötelező
Úszás Kezdő 18.00-19.00 Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) [email protected] Nem kötelező
Úszás Középhaladó 19.00-20.00 Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) [email protected] Nem kötelező


241321950 10159679159002065 6263643649778728690 n

CSÜTÖRTÖK

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés Védettségi igazolvány
Aerial Vegyes 18.00-21.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Alakformáló aerobik Vegyes 18.30-19.30 NKE aerobik terem (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) [email protected] Kötelező
Balance Vegyes 16.00-17.00 | 17.00-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Boksz Vegyes 18.30-20.00 Grád Boxing Family (1097 Budapest, Koppány u. 2.) Nem szükséges Nem kötelező
Boulder mászás Vegyes 13.00-15.00 Gravity Boulder Bar, Mammut I, 3. emelet [email protected] Nem szükséges
Brazil Jiu jitsu Kezdő, haladó 16.30-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Cheerleading Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) ITT Kötelező
Cheer dance Kezdő 18.30-20.00 Ludovika sportcsarnok (1089 Bp., Diószegi Sámuel u. 25) ITT Kötelező
Funkcionális köredzés: (TRX, Kettlebell) Kezdő 18.00-19.00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium 1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6. Férfi tornaterem [email protected] Kötelező
Futás haladó 18.00-20.00 Helyszín: BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár, 1117 Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Nem szükséges Nem kötelező
Futsal (férfi) NB2, MEFOB 17.00-18.30 Tüskecsarnok 'B' terem [email protected] Kötelező
Futsal (női) NB2, MEFOB 20.00-21.30 Tüskecsarnok 'B' terem [email protected] Kötelező
Gerinctorna Vegyes 19.00-20.00 Tüskecsarnok Harmony terem [email protected] Nem kötelező
Hastánc Kezdő 19.30-21.00 Tánctemplom | 1074 Budapest, Huszár u. 4. (Vénusz terem) Nem szükséges Nem kötelező
Hip-hop Vegyes 16.30-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Bp. Mérnök utca 35.) [email protected] Kötelező
Intervall tréning 18.00-19.00 Apáczai Csere János Gimnázium (1053 Budapest, Papnövelde u. 4.) Nem szükséges Kötelező
Karika Vegyes 14.30-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Moderntánc kezdő 18.00-19.00 Mérnök utcai sporttelep parkettás terem (1117, Mérnök utca 35.) Nem szükséges Kötelező
Muay-thai Kezdő, haladó 17.00-18.00 Nebo Dojo (1071 Bp., Damijanich u. 25/B) Nem szükséges Nem kötelező
Polefitness Vegyes 14.30-18.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, Tükrös terem) [email protected] Kötelező
Polefitness (nyújtás és fejlesztés Vegyes 18.00-19.30 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Röplabda (vegyes) Haladó toborzó edzés 17.00-19.30 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10)- férfi tornaterem [email protected] Kötelező
Sakk Kezdő, haladó 17.00-19.00 BEAC tornacsarnok előtti folyosó (1117 Bp., Bogdánfy u. 10/B) Nem szükséges Kötelező
Spinning Vegyes 18.00-19.00 |19.00-20.00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra). Kötelező
Úszás Középhaladó 19.30-20.30 (találkozás óra előtt 15 perccel az aulába) Tüske uszoda (Budapest, Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) [email protected] Nem kötelező
Úszás Haladó 06.00-07.30(találkozás 15 perccel korábban az uszoda aulájába) Hajós uszoda, Margitsziget [email protected] Nem kötelező
Vízilabda Haladó 19.00-20.30 Hajós Alfréd Sportuszoda (Margitsziget) [email protected]
Vívás (párbajtőr) Kezdő és haladó 12.00-15.00 OSC Vívóterem (1052 Bp., Semmelweis u. 2.) Nem szükséges Nem kötelező


240521909 10159662193672065 5671798550003541683 n

PÉNTEK

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés Védettségi igazolvány
Aerial Vegyes 15.30-17.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) [email protected] Kötelező
Atlétika, futó atléták Haladó szint 17.30-tól Bogdánfy úti sporttelep atlétika pálya Nem szükséges Nem kötelező
Balance Vegyes 17.00-18.00 | 18.00-19.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, TT4) [email protected] Kötelező
Karika Vegyes 15.30-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, tükrös) Nem szükséges Kötelező
Kosárlabda (női) Vegyes 18.00-19.30 Grosics Gyula Sportiskola (1119 Budapest, Bikszádi utca 11-15.) [email protected] Kötelező
Kosárlabda (férfi) Vegyes 19.30-21.00 Grosics Gyula Sportiskola (1119 Budapest, Bikszádi utca 11-15.) [email protected] Kötelező
Polefitness Vegyes 17.00-20.00 1117 Budapest, Bogdánfy u. 10/B ( BEAC, Tükrös terem) [email protected] Kötelező
Röplabda (vegyes) Kezdő 17.30-19.00 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10)- lány tornaterem [email protected] Kötelező
Röplabda (vegyes) Középhaladó 19.00-20.30 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola (1146 Bp., Cházár András u. 10)- lány tornaterem [email protected] Kötelező
Talajakrobatika Vegyes 19.30-21.30 PPKE- Földszinti tornaterem (1088 Bp., Szentkirályi u. 26) ITT Nem kötelező
Zumba Vegyes 18:30-19:30 Tüskecsarnok Harmony terem [email protected] Nem kötelező


Aerial

SZOMBAT

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Természetjárás Kezdő, haladó 9.00-17.00 Találkozó: Szentlélek tér, 218-as busz megállója Nem szükséges

Bővebb információ:

Facebook: Tavaszi Sport7

Kapcsolat: BEAC Iroda (06-1-209-0617; [email protected])



2
Also available in English.
ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni BGA NEA Biotech