Pluhar1

Gondnoki állás a BEAC-nál

2020. 06. 22.
Pluhar1

Budai munkavégzéssel keresünk gondnoki feladatok ellátására részmunkaidőben, hosszútávon megbízható munkatársat.

Feltétel a jó problémamegoldó, kommunikációs készség és a segítőkész hozzáállás.

Műfüves pályák karbantartásával kapcsolatos korábbi tapasztalatok, ismeretek előnyt jelentenek, de nem alapfeltétel a munkavégzéshez.

Feladatok:

- biztonságos és kényelmes környezetet biztosítása a sportoló csapatok számára

- pályák berendezése (kiskapuk, hálók, sporteszközök mozgatása, kezelése) mérkőzésekhez, rendezvényekhez

- nagyméretű műfüves labdarúgópálya és öltözőjének működtetése, üzemeltetése

- kapcsolattartás a csapatokkal, bérlőkkel, a klub szervezőivel, a létesítmény üzemeltetésében részt vevő cégek képviselőivel, alvállalkozókkal, és a hatóságokkal

- a sportlétesítmény rendeltetésszerű üzemeltetése, mint például a szemétszállítás, pálya és öltözők tisztántartása,

  • rendszeres karbantartási munkák végzése, naplózása;
  • ingatlan fenntartással kapcsolatos ügyek intézése;
  • megelőző karbantartási feladatok ellátása;
  • idényjellegű karbantartói feladatok elvégzése

Munkaidő: heti 20 óra, rugalmas

Kezdés: megegyezés szerint

Bérezés: személyes tájékoztatás alkalmával (számlaképesség előny)

Jelentkezés: [email protected] email címen fényképes önéletrajzzal, a levél tárgyában kérjük megjelölni: "BEAC-gondnok"

ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni BGA NEA Biotech