Nem tudta megismételni korábbi sikerét a KSI ellen az ELTE-BEAC
Nagyarányú vereséget szenvedett férfi vízilabdacsapatunk az E.ON Férfi OB I Alsóházi bajnokságának 12. fordulójában: az egyetemisták hazai medencében 22-10-re kaptak ki a KSI SE együttesétől a Komjádi Béla Sportuszodában.