Jó formában várja az UVSE elleni mérkőzést az ELTE-BEAC vízilabda csapata
Újabb hazai mérkőzés vár az ELTE-BEAC férfi vízilabdázóira az E.ON Férfi OB I alsóházi bajnokságának 10. fordulójában: az egyetemisták szombaton 11:30-tól az UVSE együttesét fogadják a Komjádi Béla Sportuszodában.