Sport7 2022 A4 v3

"Szabad a sport!" - ELTE Sport7 2022

2022. 09. 05.
Sport7 2022 A4 v3

Kezdd velünk sportosan a szorgalmi időszakod! Idén is a BEAC sportágválasztójával, az ELTE Sport7-tel indítjuk a tanévet.

Kezdd velünk sportosan a szorgalmi időszakod! Az ELTE, a BioTechUSA, a Dorko és a Viwa Vitaminwater támogatásával idén is a BEAC sportágválasztójával, az ELTE Sport7-tel indítjuk a tanévet. A szeptember 12-16. közötti nyílt hetünk a legjobb lehetőség arra, hogy megismerkedj a BEAC nyújtotta sportolási lehetőségekkel. Gyere és ismerd meg fiatal edzőinket és mozogj együtt gólyatársaiddal, barátaiddal, munkatársaiddal! A részvétel ingyenes, de a beac.hu-ra történő regisztrációhoz kötött: https://www.beac.hu/login.

Sport7 2022 A4 v3

Találd meg a hozzád passzoló mozgásformát! Rendezvényünkön Budapest szerte több helyszínen több mint 40 sportágat próbálhatnak ki az érdeklődők. Az edzéseket az ELTE sportszervezői, ösztöndíjasai, valamint a BEAC szakosztályok edzői és oktatói tartják. A nyílt hét folyamán minden edzés, sportág bárki számára INGYENESEN kipróbálható. Akár több sportág megismerésére is lehetőség nyílik mindenki számára. A rendezvény elsősorban az ELTE hallgatóinak és dolgozóinak szól, de szeretettel várunk minden érdeklődőt! Szabad a sport, tiéd a pálya!

Az egyes sportágakról további részleteket a megújult ELTE Sportkisokosból tudhattok meg.

DSC 0099

Hol?

A sportágak bemutató edzései Budapest szerte több helyszínen kerülnek megrendezésre! A további helyszínekről az ELTE Sport7 2022 Facebook eseményen tájékozódhatsz!

Mikor?

A szorgalmi időszak első hetében – szeptember 12-16. között – minden nap délután és este.

Facebook: ELTE Sport7 2022

Kapcsolat: BEAC Iroda (06-1-209-0617; [email protected])


DSC 1899

Menetrend

Hétfő

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock & silk Vegyes 16.00-18.00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Alakformáló Vegyes 18:00-19:00 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Asztalitenisz kezdő/haladó 18:00-20:00 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) Előjelentkezés szükséges a [email protected] e-mail címen
ATLÉTIKA Vegyes 17.00-19.00 BME Sporttelep (1111 Bp., Bogdánfy u. 12.) Regisztráció nem szükséges
Balance Vegyes 19.30-20.30 Bogdánfy úti sporttelep, TT4-es terem(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Boulder falmászás kezdő 08:00-10:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Boulder falmászás kezdő 15:00-17:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
FUNKCIONÁLIS KÖREDZÉS Vegyes 18:00-19:00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium fiú tornaterme Regisztráció e-mailben [email protected]
FUTÁS Kezdő 16.30-17.30 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár | Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Regisztráció nem szükséges
FUTÁS Középhaladó 18.00-19.15 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár | Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Regisztráció nem szükséges
Gerincjóga Haladó 18:00-19:30 BEAC TT4 (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Előzetes jelentkezés szükséges, a [email protected] címen.
Gernicjóga Kezdő (BETELT) 16:30-18:00 BEAC TT4 (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Előzetes jelentkezés szükséges, a [email protected] címen.
GOJU-RYU KARATE Vegyes 17:15 - 18:45 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Regisztráció nem szükséges
Hip-hop kezdő/középhaladó 17.30-19.00 Tánctemplom (1074 Budapest, Huszár u. 4.) Regisztráció szükséges - [email protected]
Karika Vegyes 15.00-17.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Karika Vegyes 19.00-20.30 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Kick-box vegyes 19:00-21:00 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) Regisztráció nem szükséges
Konditerem Vegyes 08:00-22:00 Konditerem (BEAC földszint, 1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Nem szükséges
Polefitness Vegyes 17.00-19.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
ÚSZÁS Kezdő 18.00-19.00 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
ÚSZÁS Középhaladó/Haladó 19.00-20.00 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
Zsírégető Vegyes 19:00-20:00 Tüskecsarnok "B" tornaterem Előjelentkezés szükséges: [email protected]

Kedd

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock & silk Vegyes 15:30-17:30 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös terem (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Alakformáló Vegyes 17:00-18:00 Mérnök utcai sporttelep parkettás terem (1117, Mérnök utca 35.) Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Alakformáló köredzés Vegyes 18:00-19:00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium 1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6. Női tornaterem Előjelentkezés szükséges: [email protected]
ATLÉTIKA Vegyes 17.00-19.00 BME Sporttelep (1111 Bp., Bogdánfy u. 12.) Regisztráció nem szükséges
Balance Vegyes 15.30-16.30 Bogdánfy úti sporttelep, TT4-es terem(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Boulder falmászás kezdő 08:00-10:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Boulder falmászás kezdő 15:00-17:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Brazil Jiu Jitsu vegyes 16.30-18.00 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) Nem szükséges
Cheerleading (akrobatika) kezdő 18.30-20.00 NKE bemelegítő csarnok (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.) Regisztráció az alábbi linken: https://docs.google.com/forms/...
Cheer dance kezdő 18.30-20.00 NKE bemelegítő csarnok (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.) Regisztráció az alábbi linken: https://docs.google.com/forms/...
FUTÁS Haladó 18.00-20.00 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár | Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Regisztráció nem szükséges
Futsal női vegyes 20:00-21:30 Tüskecsarnok B terem Regisztráció nem szükséges
Gerinctorna vegyes 18:30-19:30 NKE Aerobik terem (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25., Ludovika Aréna, Tükrös terem) Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Karika Vegyes 16.00-18.00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Konditerem Vegyes 08:00-22:00 Konditerem (BEAC földszint, 1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Nem szükséges
Kung fu vegyes 17:30-19:00 1039 Medgyessy Ferenc u. 2-4. Medgyessy iskola tornaterme Regisztráció nem szükséges
Modern tánc kezdő 18:00-19:15 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) nem szükséges
Modern tánc középhaladó 19:15-20:30 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) nem szükséges
Muay thai vegyes 17:00-18:00 1071 Damjanich utca 25 /B, Nebo Dojo Regisztráció nem szükséges, érdeklődni a [email protected] címen lehet.
Női jóga Vegyes (BETELT) 17:30-19:00 BEAC TT4 (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Előzetes jelentkezés szükséges, a [email protected] címen.
Nyújtás Vegyes 19:00-20:00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
ÖKÖLVÍVÁS vegyes 18:30 - 20:00 Soroksári úti Tesco üzletsorán Grád Boxing Family Bokszterem
Polefitness Vegyes 17.30-21.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Relaxáció és meditáció vegyes 19:00-20:00 BEAC TT4 (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Előzetes jelentkezés szükséges, a szervezes[email protected] címen.
Röplabda Haladó férfi és női 18:00-21:00 (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) [email protected] címre név, edzés, időpont, helyszín, tudásszint és röplabda előélet megjelölésével.
Sakk Vegyes 18:00-20:00 ELTE Déli tömb 0825-0827-es terem (1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/A) Előjelentkezés nem szükséges
Spinning Vegyes 18:00-19:00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
Spinning Vegyes 19:00-20:00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
ÚSZÁS Középhaladó/Haladó 19.30-20.30 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
ÚSZÁS Haladó 6.00-7.30 Hajós uszoda (Bp., Margitsziget) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben


Szerda

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock & silk vegyes 17.30-20.00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Argentin tangó Kezdő 18:00-18:45 BEAC TT4 terem 3. feljáró 1. emelet (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Regisztráció nem szükséges
Argentin tangó Kezdő 18:45-19:30 BEAC TT4 terem 3. feljáró 1.emelet (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Regisztráció nem szükséges
ATLÉTIKA Vegyes 17.00-19.00 BME Sporttelep (1111 Bp., Bogdánfy u. 12.) Regisztráció nem szükséges
Balance Vegyes 16.30-17.30 Bogdánfy úti sporttelep, TT4-es terem(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Boulder falmászás kezdő 08:00-10:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Boulder falmászás kezdő 15:00-17:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Fasciális alapú flow és meditáció jóga vegyes 17:30-19:00 Apáczai Gimnázium, lány tornaterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) Előzetes jelentkezés szükséges, a [email protected] címen.
FUTÁS Középhaladó 18.00-19.15 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár | Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Regisztráció nem szükséges
Gerinctorna Vegyes 19:30-20:30 Szent Margit Gimnázium Kis tükrös terem Előjelentkezés szükséges: [email protected]
GOJU-RYU KARATE Vegyes 17:15 - 18:45 ELTE Radnóti Miklós Gyakorlóiskola Regisztráció nem szükséges
Karika Vegyes 15.30-19.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Röplabda (BETELT) Kezdő vegyes 18:00-19:30 Apáczai Gimnázium, fiú tornaterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) [email protected] címre név, edzés, időpont, helyszín megjelölésével.
Kick-box 19:00-21:00 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) Regisztráció nem szükséges
Konditerem Vegyes 08:00-22:00 Konditerem (BEAC földszint, 1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Nem szükséges
Röplabda (BETELT) Középhaladó vegyes 19:30-21:00 Apáczai Gimnázium, fiú tornaterem (1053 Bp., Papnövelde u. 4.) [email protected] címre név, edzés, időpont, helyszín megjelölésével.
Pilates Vegyes 18:00-19:00 ELTE Trefort Ágoston Gyakorló Gimnázium Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Polefitness Vegyes 15.30-19.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
SUP Vegyes 17:00-18:00 Vízisporttelep, 1203 Budapest Vízisport utca 48. Regisztráció szükséges a [email protected] címen
SUP Vegyes 18:00-19:00 Vízisporttelep, 1203 Budapest Vízisport utca 48. Regisztráció szükséges a [email protected] címen
Tájfutás Vegyes 15:00 után Helyszín: Városliget Részletes adatok később lesznek elérhetők itt:http://adatbank.mtfsz.hu/esemeny/show/esemeny_id/7954
ÚSZÁS Kezdő 18.00-19.00 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
ÚSZÁS Középhaladó/Haladó 19.00-20.00 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben


Csütörtök

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock & silk Vegyes 18:00-20:30 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös terem (1117, Budapest, Bgodánfy utca 10/B) Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
ATLÉTIKA Vegyes 17.00-19.00 BME Sporttelep (1111 Bp., Bogdánfy u. 12.) Regisztráció nem szükséges
Balance Vegyes 17.00-18.00 Bogdánfy úti sporttelep, TT4-es terem(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Boulder falmászás kezdő 08:00-10:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Boulder falmászás kezdő 15:00-17:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Brazil Jiu Jitsu vegyes 16.30-18.00 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) Nem szükséges
Cheerleading (akrobatika) kezdő 18.30-20.00 NKE bemelegítő csarnok (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.) Regisztráció az alábbi linken: https://docs.google.com/forms/...
Cheer dance kezdő 18.30-20.00 NKE bemelegítő csarnok (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25.) Regisztráció az alábbi linken: https://docs.google.com/forms/...
FUNKCIONÁLIS KÖREDZÉS Vegyes 18:00-19:00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium fiú tornaterme Regisztráció e-mailben [email protected]
FUTÁS Haladó 18.00-20.00 BEAC fszt. 11-es (Triatlonos) szertár | Bp., Bogdánfy Ödön út 10. Regisztráció nem szükséges
Futsal női 20:00-21:30 Tüskecsarnok B terem
HASTÁNC haladó 18:00-19:00 Tánctemplom (1074 Bp., Huszár u. 4.) Regisztráció nem szükséges
HASTÁNC középhaladó 19:00-20:00 Tánctemplom (1074 Bp., Huszár u. 4.) Regisztráció nem szükséges
HASTÁNC kezdő 20:00-21:00 Tánctemplom (1074 Bp., Huszár u. 4.) Regisztráció nem szükséges
Hip-hop kezdő/középhaladó 16.30-18.00 ELTE Mérnök utcai sporttelep (1119 Budapest, Mérnök u. 35.) Regisztráció szükséges - [email protected]
Intervall tréning Vegyes 18:00-19:00 ELTE Apáczai Csere János Gimnázium 1053 Budapest, Papnövelde utca 4-6. Női tornaterem Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Karika Vegyes 19.00-20.30 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Konditerem Vegyes 08:00-22:00 Konditerem (BEAC földszint, 1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Nem szükséges
Röplabda Középhaladó vegyes 17:30-19:30 Radnóti Gimnázium, fiú tornaterem (1146, Bp. Cházár András utca 10.) [email protected] címre név, edzés, időpont, helyszín megjelölésével.
Kung fu vegyes 17:30-19:00 1039 Medgyessy Ferenc u. 2-4. Medgyessy iskola tornaterme Regisztráció nem szükséges
Modern tánc kezdő 18:00-19:15 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) nem szükséges
Modern tánc középhaladó 19:15-20:30 Mérnök utcai sporttelep parkettás tornaterme (1119 Bp, Mérnök utca 35.) nem szükséges
Muay thai vegyes 17:00-18:00 1071 Damjanich utca 25 /B, Nebo Dojo Regisztráció nem szükséges, érdeklődni a [email protected] címen lehet.
Nyújtás Vegyes 18:00-19:00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi (1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
ÖKÖLVÍVÁS 18:30 - 20:00 Soroksári úti Tesco üzletsorán Grád Boxing Family Bokszterem
Pilates vegyes 18:30-19:30 NKE Aerobik terem (1089 Budapest, Diószegi Sámuel utca 25., Ludovika Aréna, Tükrös terem) Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Pilates Vegyes 19:00-20:00 Tüskecsarnok Harmony terem Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Polefitness Vegyes 15.00-18.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Spinning Vegyes 18:00-19:00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
Spinning Vegyes 19:00-20:00 BEAC spinning terem (1117 Bp. Bogdánfy u. 10/B) Érkezési sorrend (max. 12 fő/ óra).
ÚSZÁS Középhaladó/Haladó 19.30-20.30 Tüske uszoda (Bp., Magyar tudósok zsákutcája 7, 1117) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
ÚSZÁS Haladó 6.00-7.30 Hajós uszoda (Bp., Margitsziget) Regisztráció szükséges a [email protected] e mailben
Vívás Vegyes 12.00-15.00 Vívóterem (Bp. V. Semmelweis utca 2., 80-as kapukód) Regisztráció nem szükséges.
Vízilabda Vegyes 19.00-20.30 Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda (1138 Budapest, Margitsziget 23800) [email protected]


Péntek

Sportág Szint Időpont Helyszín Előzetes jelentkezés
Aerial hammock & silk Vegyes 15:30-18:00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös terem (1117, Budapest, Bgodánfy utca 10/B) Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Alakformáló zumba Vegyes 18:30-19:30 Tüskecsarnok Harmony terem Előjelentkezés szükséges: [email protected]
ATLÉTIKA Vegyes 17.00-19.00 BME Sporttelep (1111 Bp., Bogdánfy u. 12.) Regisztráció nem szükséges
Balance Vegyes 18.00-19.00 Bogdánfy úti sporttelep, TT4-es terem(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Boulder falmászás kezdő 08:00-10:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Boulder falmászás kezdő 15:00-17:00 Gravity Boulder Bar, Mammut 1. (1024, Budapest, Lövőház u. 2-6.) Regisztációhoz kötött, jelentkezés az alábbi linken: https://doodle.com/meeting/participate/id/bWnZwxEa
Darts vegyes 19:00-21:00 1053 Fejér György utca 1. CDFŰ Kultúrpince Nem szükséges
Karika Vegyes 15.30-20.00 Bogdánfy úti sporttelep, Kiskondi(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Röplabda (BETELT) Kezdő vegyes 17:00-18:30 Radnóti Gimnázium, fiú tornaterem (1146, Bp. Cházár András utca 10.) [email protected] címre név, edzés, időpont, helyszín megjelölésével.
Konditerem Vegyes 08:00-22:00 Konditerem (BEAC földszint, 1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B) Nem szükséges
Polefitness Vegyes 18.00-20.00 Bogdánfy úti sporttelep, Tükrös(1117, Budapest, Bogdánfy utca 10/B Regisztrációhoz kötött, az [email protected] címen lehet
Zsírégető vegyes 18:00-19:00 Radnóti Gimnázium, lány tornaterem (1146, Bp. Cházár András utca 10.) Előjelentkezés szükséges: [email protected]
Női kézilabda Vegyes 20:00-21:30 Tüskecsarnok C terem (Budapest, Hevesy György út, 1117) [email protected]


Szombat

SportágSzintIdőpontHelyszínElőzetes jelentkezés
Természetjárásvegyes9:15Budai-hegységNem szükséges


Also available in English.
ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni BGA NEA Biotech