18938

Sport mindenkor - BEAC edzések a koronavírus árnyékában

2020. 03. 16.
18938

A rendkívüli helyzetre való tekintettel március 23-tól egy virtuális órarendet alakítunk ki, online követhető, élő edzésekkel!

ENGLISH BELOW

A jelenlegi járványügyi helyzettel kapcsolatban olyan kormányzati döntések születtek, melyek jelentősen érintik klubunk, a Budapesti Egyetemi Atlétikai Club működését. A közoktatási és felsőoktatási intézmények bezárásával, előre hozott tavaszi szünettel március 16-tól a BEAC edzései is szünetelnek. Ez vonatkozik a testnevelés órákra és a BEAC által szervezett edzésekre is.

Ezen intézkedések éppúgy érintik az élsportot, versenysportot, mint a szabadidősportot. A hazai szövetségek felfüggesztették, lezárták a bajnokságokat. A BEAC-ban 18 szakosztályban, közel 40 sportágban 5700 fő sportol rendszeresen. Több mint 70 edző vezetésével, 353 edzést és számos mérkőzést szervezünk városszerte.

"Sport mindenkor" jeligével online edzéssorozatot indítunk, amivel támogatást szeretnénk nyújtani az egyéni sportoláshoz. Üzenetünk, hogy a BEAC sportközösségének tagjaiként érezzétek, még ilyenkor sem vagytok egyedül! Kampányunknak három fő célja van:

  • Az egészség megőrzése, formában tartás
  • A sportolás és edzéseink rendszerességének fenntartása
  • Figyelemfelhívás a járványügyi intézkedéseknek megfelelő, felelősségteljes sportolásra (egyéni/otthoni/szabadtéri)

Sport mindenkor – BEAC edzések a koronavírus árnyékában.

A jelenlegi járványügyi helyzettel kapcsolatban olyan kormányzati döntések születtek, melyek jelentősen érintik klubunk, a BEAC működését.A tervekről nézzétek meg Simon Gábor, a BEAC igazgatójának március 16-i bejelentését!Részletek: https://www.beac.hu/hirek/sport-mindenkor-beac-edzesek-a-koronavirus-arnyekaban/

Gepostet von BEAC am Montag, 16. März 2020

Célunk, hogy az előrehozott tavaszi szünetben felkészüljünk arra, hogy március 23-tól online elérhető, rendszeres sportolási lehetőséget biztosítsunk sportolóink számára otthoni körülmények között is.

Tervünk közt szerepel egy virtuális órarend kialakítása, online követhető, élő edzésekkel. Ezen kívül tanfolyamainkra bérletet váltó sportolóink számára videós tartalmakat, edzésterveket készítenek edzőink.

FRISSÍTÉS! Az órarend elérhető az alábbi CIKKÜNKBEN!

Szeretnénk minél több sportágban fenntartani a rendszeres edzéseket, de egészen biztos, hogy jelentkezünk online aerobik, erőnléti, saját testsúlyos edzésekkel, jógaórákkal. Az eszközigényes (spinning, polefitness, ballansz tréning, airflow, küzdősportok, táncsportok) vagy csapatsportágakban edzéstervekkel, kiegészítő mozgásformák bemutatásával készülünk, pl. futótippek olimpikonunktól, Csere Gáspártól.

A virtuális órarenddel hamarosan jelentkezünk, az online edzéseket az alábbi Facebook-oldalainkon március 23-tól találhatjátok majd meg:

Aerobik edzések

Erőnléti edzéses csoportok

Jógaórák

Futótippek Csere Gáspártól és Dani Árontól

Karate gyakorlatok

ENGLISH

„Sports all the time” - online trainings with BEAC

The Hungarian Government ordered epidemiological emergency situation on the 11th March 2020, the following measures were taken regarding higher education in consultation with the Ministry of Innovation and Technology. The Rector of Eötvös Loránd University orders a break for all students for the 12th and 13th of March 2020. The Spring break of the academic year is rescheduled between 16-22th March 2020 for students. Until contrary provision, Eötvös Loránd University as a whole continues its educational activities in the form of distance education from 23 March 2020.

Students are not allowed to visit the buildings of the University!

Trainings organized at Bogdánfy street sports complex, at Mérnök street sports complex, at ELTE High Schools, and at the dormitories are cancelled as well.

But we wont let you without sports!

„Sports all the time” - is the slogan of our new training series. We would like to help you doing excercises at home as well. From the end of this week we introduce the virtual timetable of BEAC trainings, and you can join our courses from 23th of March through Facebook live videos!

You will find our timetable and trainings on this sites:

Aerobic trainings

Yoga courses

ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni BGA NEA Biotech