Ismét a KSI ellen mérkőzünk meg szombaton
Hazai medencében folytatja szereplését az ELTE-BEAC férfi vízilabdacsapata az E.ON Férfi OB I Alsóházi bajnokságának 12. fordulójában: az egyetemisták május 23-án, szombaton 10 órától a KSI SE együttesét fogadják a Komjádi Béla Sportuszodában.