Beac női kosár

A rájátszásban sem tudják feltartóztatni női kosarasainkat!

2014. 03. 24.

Az amatőr női NB I. középszakaszában is magabiztosan menetelnek Balogh Bubu lányai, akik a legutóbb küzdelmes mérkőzésen kerekedtek a nyíregyháziak fölé.

Női kosárlabda: Továbbra is tartják kiváló formájukat kosaras hölgyeink, akik a döntő felé vezető úton legutóbb hazai pályán tettek nagy lépést. A nyíregyháziak elleni találkozó sokáig a vendégek szája íze szerint alakult: az első negyedben megszerzett 5 pontos előnyük még a félidőre is kitartott - igaz, a pihenőre már csak 2 egység választotta el a feleket. A folytatásban az évben már sokszor megcsodált BEAC-henger szedte újabb áldozatát. A harmadik negyedben nagyobb fokozatba kapcsoltak lányaink, akik Szamosi Rita tripláinak köszönhetően alaposan elléptek kelet-magyarországi riválisuktól. A tizenegy pontos előny tudatában az utolsó játékrészben taktikusan kosaraztak Balogh Judit tanítványai, akik összességében megérdemelt sikert arattak a BEAC Sportcsarnokban. Az újabb sikernek köszönhetően egyre inkább megjött lányaink étvágya, akik szeretnénk megtartani középszakaszbeli elsőségüket és így előkelő pozícióból vághatnak neki a döntő ütközeteinek.

(Amatőr Női NB I. rájátszás) ELTE-BEAC Újbuda – NyFSE-NyKS 77-66 (20-25, 15-12, 28-15, 14-14)