News
Ezüstérmet szereztek a BEAC kosaras lányai a Hepp Kupán
Hétvégén Sopronban került megrendezésre a Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége által kiírt Hepp Kupa négyes döntőjére. A megszerzett ezüstérem messze felülmúlta az előzetes várakozásokat és teljes körű szakmai elismerést váltott ki. A BEAC csapatából Csicsai Kata bekerült a torna legjobb ötösébe (All Star).