Szarvasűzők 2014

Lecsaptak a dobogós helyekre a Gepárdok a Bosch Szarvasűzők Váltóversenyén!

2014. 04. 08.

Három szakaszgyőzelemmel és bronzéremmel zárta az ELTE-BEAC Gepárdok csapata az ország legrégibb egyetemi futóversenyét, a Bosch Szarvasűzők Váltóversenyt.

Teljessé vált az ELTE-BEAC Gepárdok csapatának éremkollekciója az ország legrégibb egyetemi versenyén és egyben leghosszabb MEFOB-ján. Futóink a Bosch Szarvasűzők Váltófutóverseny korábbi viadalain felállhattak már a dobogó legfelső és második fokára is, míg idén a rendkívül erős mezőnyben a bronzérmes pozícióig szedték a lábaikat az Eger és Miskolc közötti 75 kilométeres távon. A 12 szakaszból álló versenyen Kata Ferenc, Borsányi Dániel és Knell Róza révén 3 etapot is a mieink nyertek meg, de nem érheti panasz a többiek teljesítményét sem. Együttesünk végül 4 óra 54 perc 24 másodperces összidővel – 3 perc 56 másodperces kilométerenkénti futással – a harmadik pozícióban zártak.

Ezen kiváló eredménysorok kapcsán érdemes megjegyeznünk, hogy a kezdőktől a tapasztalt futókig minden futni vágyót szeretettel vár az ELTE-BEAC Polythlon és annak futó csapata, a Sashegyi Gepárdok. A kezdők Keresztesi Gittát (20/530-9763), a haladók Pelsőczy Attilát (20/823-2378), az igazán tapasztaltak keressék bátran Szabó Gábort (20/777-4237), ha szeretnének egy jó hangulatú, befogadó társasággal edzeni.