Atlatika

Jánosi Lilla bronzérmes az Országos Bajnokságon, Heffner Hédi győzött a Szuperligában!

2019. 05. 03.
Atlatika

Április 28-án Pasaréten került megrendezésre a 10 000 méteres Országos Bajnokság, ahol számos eredménynek örülhettek a BEAC szurkolói.

Jánosi Lilla új egyéni csúcsával (39:16.18), az utánpótlás korú hölgyek mezőnyében bronzérmet szerzett. Ezzel az eredményével a felnőttek között is a 10. helyen ért célba.

A férfiak utánpótlás korcsoportjának hatodik helyét érte el Koch Ágoston 34:29.28-as új egyéni csúcsával, amivel az abszolút férfi mezőnyben a 18. helyen végzett. Ugyanitt Csontos Imre a 15. helyet csípte meg 33:27.04-gyel.

A Bajnokság keretén belül női 800 méteres Szuperliga versenyt is rendeztek Pasaréten, ahol is Heffner Hédi nem talált legyőzőre. Kéthetes edzőtáborát követően idei legjobbját futotta 2:16.26-tal. Gratulálunk a magabiztos győzelméhez.

A leány 800 méteren is örülhettünk BEAC-os sikernek, ahol Haralyi Zsófia állhatott fel a dobogóra. Élete legjobbját futva 2:24.32-vel érdemelte ki a bronzérmet. Gratulálunk!

További hírekért keresd a BEAC Atlétika Instagram és Facebook oldalát!