Atletika birone2 index

BEAC-os ezüstérem az 50 km-es Országos Bajnokságon!

2019. 04. 01.

Március 23-án Dr. Bíróné Molnár Valéria második helyen ért célba a Gyűgyön (Dudince) megrendezett, Magyarország 50 km-es Gyalogló Bajnokságán!

Valéria 05:01:16-os idejével bő egy percre megközelítette a távon a korábbi országos csúcsot is! Nemrég még a Symaban gyalogolt fel a dobogóra egy rövidebb távú versenyen, most már ezen a rendkívül hosszú megmérettetésen is bizonyított!

A hétvégén a még csak serdülőkorú Biácsi Milán is remekelt. A fedettpályás OB-n szerzett érmei után ezúttal a Kecskeméten megrendezett 111. Mezei futó OB-n korosztályában az értékes 8. helyet érte el. Szép eredmény ez a 69 fős mezőnyben!

Gratulálunk a versenyzőknek és edzőjüknek Szabó Imrének!

További hírekért keresd a BEAC Atlétika Instagram és Facebook oldalát!