1

A parasport sikere, a sokismeretlenes egyenlet titkai – előadás az ELTE-n

2016. 11. 22.
1

A magyar parasport eredményeiről, nehézségeiről, céljairól a Magyar Paralimpiai Bizottság elnöke, Szabó László tart előadást az ELTE-n!

A XV. Nyári Paralimpiai Játékokat 2016. szeptember 7-18. között rendezték Rió de Janeiróban. A Magyar Paralimpiai Csapat 43 kvótát szerzett sportolója között Illés Fanni úszó az ELTE TáTK hallgatója is rajthoz állt, legjobb eredménye 5. hely lett.

A Magyar Paralimpiai Csapat 18 érmet (1 arany, 8 ezüst, 9 bronz) nyert a riói paralimpián, ezzel a 162 résztvevő ország 83 érmes országa közül a 47. helyen zárt az éremtáblázaton.

A nyilvános előadásra a belépés ingyenes!

Időpont: november 30. (szerda) 12:45 óra
Helyszín: ELTE PPK 1075 Budapest, Kazinczy u. 23-27. 203-as terem