190414cheer eso eredmenyhirdetes059 1920x1280

BEAC-os éremeső a II. ELTE Spring Open és a VI. Cheer MEFOB versenyeken

2019. 04. 16.

A II. ELTE Spring Open tornán összesen 15, míg a MEFOB-on 5 érmet szereztek sportolóink!

Közel 400 sportoló és legalább ugyanennyi néző vett a részt a 2019. április 14-én megrendezett II. ELTE Spring Open és MEFOB versenyeken! A Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Bajnokság rendezési jogát immár 6. alkalommal nyerte el az ELTE és a BEAC, és minden eddiginél magasabb létszámú sportoló vett részt a megmérettetésen. A verseny pontozóbíróit az Európai Cheer Szövetség delegálta, biztosítva ezzel azt, hogy egy teljesen független bíró gárda döntsön a helyezések sorsáról.
&nbsp

&nbsp
A BEAC cheerleaderei mindkét versenyen jól zárták a szezon első versenyét. A II. ELTE Spring Open tornán összesen 15 érmet szereztek sportolóink:

&nbsp
A MEFOB megnyitóján beszédet mondott Dr. Székely Mózes a MEFS főtitkára, valamint Simon Gábor a BEAC igazgatója. Az esemény fővédnöki címét pedig Dr. Szabó Tünde sportért felelős államtitkár vállalta el.
&nbsp

&nbsp
ELTE-s eredményeink a VI. Cheer MEFOB-on:

Senior Hip- hop double kategória:
Ferencz Anna- Márton István: 1. hely (ELTE és Budapesti Corvinus Egyetem közös párosa)