Vasas Akadémia U23 – BEAC Újbuda U23 – ELTE BEAC Kosárlabda

Vasas Akadémia U23 – BEAC Újbuda U23

58
77

Helyszín

Vasas Pasarét Sportcentrum Csarnoka
Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum, 1026 Hungary

Statisztika

Vasas Akadémia

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
000000000000000

BEAC Újbuda U23

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
18Galántai Alma2900000000000002
9Orosz Zsófia400000000000000
14Dénes Diána400000000000000
24Tóth Franka21000000000000013
11Zsámár Lili31000000000000014
99Juhász Angéla Blanka22000000000000020
23Laufer Gabriella1600000000000004
31Mérész Beatrix21000000000000012
8Vincze Virág1600000000000002
12Tóth Dorina2200000000000006
2György Tímea1400000000000004
 Összesítés200000000000000077
MIN
0
200
FGM
0
0
FGA
0
0
3PM
0
0
3PA
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
Def Reb
0
0
Off Reb
0
0
AST
0
0
PF
0
0
SZL
0
0
EL
0
0
BLK
0
0
PTS
0
77

Iratkozzon fel hírlevelünkre!