Vasas Akadémia II – BEAC Újbuda U23 – ELTE BEAC Kosárlabda

Vasas Akadémia II – BEAC Újbuda U23

55
36

Helyszín

Vasas Pasarét Sportcentrum Csarnoka
Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum, 1026 Hungary

Statisztika

Vasas Akadémia

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
000000000000000

BEAC Újbuda U23

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
16Simon Réka2500000000000002
18Galántai Alma2700000000000006
24Kiss Anna Virág1700000000000002
21Szécsi Fanni1900000000000002
6Molnár Zsófi2600000000000009
13Juhász Angéla Blanka3000000000000002
9Nagyi Tímea2300000000000008
15Feinek Dorina800000000000000
41Benke Annamária900000000000002
66Szakolczi Dorka1600000000000003
 Összesítés200000000000000036
MIN
0
200
FGM
0
0
FGA
0
0
3PM
0
0
3PA
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
Def Reb
0
0
Off Reb
0
0
AST
0
0
PF
0
0
SZL
0
0
EL
0
0
BLK
0
0
PTS
0
36

Iratkozzon fel hírlevelünkre!