Vasas Akadémia – BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

Vasas Akadémia – BEAC Újbuda

70
66

Helyszín

Vasas Pasarét Sportcentrum Csarnoka
Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum, 1026 Hungary

Statisztika

Vasas Akadémia

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
20023541142127251519192117370

BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
1Pusztai Petra274100124113113010
5Gocsman Ágota500010010000100
6Szabó Dóra19252222601204012
7György Tímea1302000010101100
8Kocsis Fanni2211010070341302
9Pusztai Sára912000000200202
11Süle Krisztina33381322504315111
12Király Lili000000000000000
19Kovács Vanessza733000132050506
22Suppán Anna32380144212324110
55Barnai Judit33580035521412313
 Összesítés20022473913183791723730566
MIN
200
200
FGM
23
22
FGA
54
47
3PM
1
3
3PA
14
9
FTM
21
13
FTA
27
18
Def Reb
25
37
Off Reb
15
9
AST
19
17
PF
19
23
SZL
21
7
EL
17
30
BLK
3
5
PTS
70
66

Iratkozzon fel hírlevelünkre!