VASAS Akadémia – BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

VASAS Akadémia – BEAC Újbuda

66
52

Helyszín

Vasas Pasarét Sportcentrum Csarnoka
Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum, 1026 Hungary

Statisztika

Vasas Akadémia

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
200265221481340172313419366

BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
1Pusztai Petra336150011221111013
5Gocsman Ágota801001210100001
7György Tímea602000002000000
8Kocsis Fanni1312000410120002
9Lelik Réka2315140010033105
11Süle Krisztina2217052210330114
13Pál Szandra1715010020111102
14Boros Dorka1011000010020102
15László Boróka000000000000000
22Suppán Anna2336120040010209
23Szabó Flóra1436000022231106
55Barnai Judit3147000063120218
 Összesítés20021572124924111018610252
MIN
200
200
FGM
26
21
FGA
52
57
3PM
2
2
3PA
14
12
FTM
8
4
FTA
13
9
Def Reb
40
24
Off Reb
17
11
AST
23
10
PF
13
18
SZL
4
6
EL
19
10
BLK
3
2
PTS
66
52

Iratkozzon fel hírlevelünkre!