UNI Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

UNI Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda

65
87

Helyszín

Széchenyi István Egyetemi Sportcsarnok
Győr, Egyetem tér 1, 9026 Hungary

Statisztika

Uni Győr MÉLY-ÚT

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
200204962271022121526615265

ELTE BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
24Boros Júlia1424012210111006
9Orosz Zsófia300000000010100
23Boros Berta29131266104111011
31Mérész Beatrix377131157833312122
10Ivanova Gergana1111002220230204
1Joseph Shequila14450222102101010
55Barnai Judit294900231124425310
5Koch Dóra29043444013300013
11Czank Tímea35471401607222011
 Összesítés2012346614232734112619715487
MIN
200
201
FGM
20
23
FGA
49
46
3PM
6
6
3PA
22
14
FTM
7
23
FTA
10
27
Def Reb
22
34
Off Reb
12
11
AST
15
26
PF
26
19
SZL
6
7
EL
15
15
BLK
2
4
PTS
65
87

Iratkozzon fel hírlevelünkre!