Uni Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

Uni Győr MÉLY-ÚT – ELTE BEAC Újbuda

95
89

Helyszín

Széchenyi István Egyetemi Sportcsarnok
Győr, Egyetem tér 1, 9026 Hungary

Statisztika

Uni Győr MÉLY-ÚT

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
20033547268152813202087695

ELTE BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
24Boros Júlia2625120000101307
14Dénes Diána000000000000000
11Zsámár Lili1400110010100003
99Juhász Angéla Blanka100001201000001
23Laufer Gabriella501000020110000
31Mérész Beatrix2615000020340012
1Small Ieshia27590167302403016
5Koch Dóra2011030020320002
25Smith Janae285613451010513117
19Dusanic Latinka20551244502012017
11Czank Tímea342346810306342024
 Összesítés201213581823282821919713289
MIN
200
201
FGM
33
21
FGA
54
35
3PM
7
8
3PA
26
18
FTM
8
23
FTA
15
28
Def Reb
28
28
Off Reb
13
2
AST
20
19
PF
20
19
SZL
8
7
EL
7
13
BLK
6
2
PTS
95
89

Iratkozzon fel hírlevelünkre!