PlayOut 4: Vasas Akadémia – BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

PlayOut 4: Vasas Akadémia – BEAC Újbuda

65
76

Helyszín

Vasas Pasarét Sportcentrum Csarnoka
Budapest, Vasas Pasaréti Sportcentrum, 1026 Hungary

Statisztika

Vasas Akadémia

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
2001750619131620171515715465

BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
7György Tímea1415000011040002
12Király Lili300000000000000
19Kovács Vanessza1302000000022010
5Gocsman Ágota1703000012241100
6Szabó Dóra404725913604426023
22Suppán Anna405102212533101117
55Barnai Judit367140001663313114
11Süle Krisztina376131656711134020
 Összesítés2002354513152226131319915376
MIN
200
200
FGM
17
23
FGA
50
54
3PM
6
5
3PA
19
13
FTM
13
15
FTA
16
22
Def Reb
20
26
Off Reb
17
13
AST
15
13
PF
15
19
SZL
7
9
EL
15
15
BLK
4
3
PTS
65
76

Iratkozzon fel hírlevelünkre!