CMB Cargo UNI Győr – BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda

CMB Cargo UNI Győr – BEAC Újbuda

76
71

Helyszín

Széchenyi István Egyetemi Sportcsarnok
Győr, Egyetem tér 1, 9026 Hungary

Statisztika

Uni Győr MÉLY-ÚT

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
000000000000000

BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
1Pusztai Petra346152212301022015
5Gocsman Ágota200000010000000
6Szabó Dóra601000000200000
7György Tímea1713002200150104
9Pusztai Sára2207010010401000
11Süle Krisztina356122578705422021
19Kovács Vanessza1922000112022204
22Suppán Anna254111156221312014
55Barnai Judit396130012461313013
14Csernik Zita000000000000000
 Összesítés199256459162119101517912071
MIN
0
199
FGM
0
25
FGA
0
64
3PM
0
5
3PA
0
9
FTM
0
16
FTA
0
21
Def Reb
0
19
Off Reb
0
10
AST
0
15
PF
0
17
SZL
0
9
EL
0
12
BLK
0
0
PTS
0
71

Iratkozzon fel hírlevelünkre!