CMB Cargo Győr – BEAC Újbuda – ELTE BEAC Kosárlabda
93
68

CMB Cargo Győr – BEAC Újbuda

Helyszín

Széchenyi István Egyetemi Sportcsarnok
Győr, Egyetem tér 1, 9026 Hungary

Statisztika

Uni Győr MÉLY-ÚT

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
000000000000000

BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
1Pusztai Petra23144400002103014
5Gocsman Ágota1022000021111014
7György Tímea1204000020011000
8Kocsis Fanni1111000000000002
9Lelik Réka1800132220223205
11Süle Krisztina34591634006414016
12Király Lili300000000010100
13Pál Szandra5020000000001100
14Boros Dorka193511461000212013
15László Boróka1725000011031104
22Suppán Anna1801000220011100
23Szabó Flóra304700221333131010
 Összesítés2001840714111611814171118168
MIN
0
200
FGM
0
18
FGA
0
40
3PM
0
7
3PA
0
14
FTM
0
11
FTA
0
16
Def Reb
0
11
Off Reb
0
8
AST
0
14
PF
0
17
SZL
0
11
EL
0
18
BLK
0
1
PTS
0
68

Iratkozzon fel hírlevelünkre!