Aluinvent DVTK U23 – BEAC Újbuda U23 – ELTE BEAC Kosárlabda

Aluinvent DVTK U23 – BEAC Újbuda U23

68
69

Helyszín

Miskolc Városi Szabadidõ Központ
Miskolc, Görgey Artúr u. 8, 3530 Hungary

Statisztika

Aluinvent DVTK U23

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
000000000000000

BEAC Újbuda U23

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
14Csernik Zita3600000000000005
18Galántai Alma34000000000000010
13Juhász Angéla Blanka1900000000000008
11Nagy Eszter2000000000000002
8Vincze Virág24000000000000014
16Angyal Nikolett1600000000000006
2György Tímea2200000000000008
19Kovács Vanessza29000000000000016
 Összesítés200000000000000069
MIN
0
200
FGM
0
0
FGA
0
0
3PM
0
0
3PA
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
Def Reb
0
0
Off Reb
0
0
AST
0
0
PF
0
0
SZL
0
0
EL
0
0
BLK
0
0
PTS
0
69

Iratkozzon fel hírlevelünkre!