PlayOut: BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – ELTE BEAC ÚJBUDA – ELTE BEAC Kosárlabda

PlayOut: BKG-PRIMA Szigetszentmiklós – ELTE BEAC ÚJBUDA

64
65

Court

Városi Sportcsarnok Szigetszentmiklós
Szigetszentmiklós, Szebeni u. 81, 2310 Hungary

Statistics

BKG-PRIMA Szigetszentmiklós

MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
200194362581532121320913164

ELTE BEAC Újbuda

# Játékos MIN FGM FGA 3PM 3PA FTM FTA Def Reb Off Reb AST PF SZL EL BLK PTS
8Katona Boglárka000000000000000
24Boros Júlia35481500300405011
9Orosz Zsófia1301140011211103
14Dénes Diána500010010100000
11Zsámár Lili1500360040020109
99Juhász Angéla Blanka35261246731511411
10Ivanova Gergana2215020030211002
5Koch Dóra40231102242232009
11Czank Tímea35492566624306020
 Total2001332935121433101219516465
MIN
200
200
FGM
19
13
FGA
43
32
3PM
6
9
3PA
25
35
FTM
8
12
FTA
15
14
Def Reb
32
33
Off Reb
12
10
AST
13
12
PF
20
19
SZL
9
5
EL
13
16
BLK
1
4
PTS
64
65

Sign up to our newsletter