Heti program – ELTE BEAC Kosárlabda
Heti bajnoki mérkőzések – 2022. június 10. –  június 12.

Országos Gyerek Jamboree 2022. június 10. (péntek) – június 12. (vasárnap)   Nemzeti Kosárlabda Akadémia, Pécs   Június 10., péntek 14.00   Megnyitó 14.30  –  20.40  Mérkőzések Június 11., szombat 9.00  –  15. 00   Mérkőzések 15.00 – 17.30   Állatkerti program 17.30  All Star mérkőzés Június 12., vasárnap 9.00    –   14.00   Mérkőzések 14.15  –  15.15    Záró ünnepség   …

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. május 30. –  június 5.

Országos Kenguru Jamboree 2022. június 3. (péntek) – június 5. (vasárnap)   Vasas Pasaréti Sportcentrum Június 3., péntek 14.00   Megnyitó 14.45  –  20.10  Mérkőzések Június 4., szombat 9.00   –   19. 50   Mérkőzések Június 5., vasárnap     9.00  –  13.40   Mérkőzések 14.15  –  15.15    Záróünnepség    Csapatbeosztás: „Narancs Limbo”: Sopuch Emma, Győri Lilla, Németh Szonja, Bődey Anna, Kun…

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. május 16. – 22.

Férfi NBII, Közép A csoport 2022. május 16., hétfő          Tüskecsarnok, „B” terem 18.45   ELTE Fortis   –    BRAVOS                                                                    …

Tovább a cikkre

Hátországunk: lezárult a Gyerek Kupa idei sorozata

Férfi NBII, Közép A csoport   2022. április 29., Újpest, Benkő iskola Kiss Lenke KA   –    ELTE Fortis   48-78 (13-22, 12-8, 13-20, 10-28) Csányi Zoltán: Rettentő kellemetlen stílusú ellenfél ellen sikerült nyernünk. Ismét ki kell emelnem a csapatban gondolkodás diadalát.                                                          Amatőr Nemzeti Bajnokság, Piros csoport 2022. április 30., Győr, Egyetemi csarnok UNI-Győr SZESE   –  …

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. május 9.  –  15.

Amatőr Nemzeti Bajnokság, Piros csoport 2022. május 11., szerda Szekszárd, Városi Sportcsarnok 15.30   Atomerőmű KSC Szekszárd II.    –   BEAC Újbuda U23   Férfi NBII, Közép B csoport május 13., péntek Ludovika Aréna 18.45   Honvéd Ludovika   –    ELTE BEAC                                                        Férfi NBII, Közép A csoport 2022. május 14., szombat Gabányi László Sportcsarnok 11.00    ELTE Fortis   …

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések- 2022. május 2. – 8.

MEFOB, Női, negyeddöntő, visszavágó 2022. május 2., hétfő   Tüskecsarnok, „C” terem 18.40   ELTE BEAC   –   Szegedi RSC   Serdülő Budapest-bajnokság 2022. május 3., kedd   Dinnyehegyi köz 19.00 Törekvés SE – BEAC Újbuda KA/B   Országos Kadett Bajnokság, „A” döntő Nemzeti Kosárlabda Akadémia, Pécs 2022. május 5. (csütörtök) – 8. (vasárnap) Csütörtök 13.00     NKA Pécs/A  …

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. április 25. –  május 1.

Kadett regionális döntő – közép régió 2022. április 25., hétfő – április 26., kedd    Tüskecsarnok, „A” terem Hétfő:  16.30  Zsíros Akadémia Kőbánya/B    –   BEAC Újbuda KA /C 18.30  BEAC Újbuda KA/B   –   MTK Budapest Kedd:  16.30    3. helyért 18.30    1. helyért   Férfi MEFOB, a 9. helyért, visszavágó      2022. április 25., hétfő   Tüskecsarnok…

Tovább a cikkre

Heti program – 2022. április 20.-24.

Férfi MEFOB, a 9. helyért 2022. április 20., szerda      Nyíregyháza 20.00  Nyíregyházi Egyetemi SE   –    ELTE – BEAC                       NBI, PlayOut 2022. április  22., péntek      Albertirsa, Városi Sportcsarnok                 18.00   VBW CEKK Cegléd…

Tovább a cikkre

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. április 11. –  17.

Kiemelt junior bajnokság, rájátszás 2022. április 11., hétfő Csata u. 15.00   Csata DSE    –     BEAC Újbuda KA /A   Kiemelt junior bajnokság, keresztjáték, visszavágó 2022. április 12., kedd Tüskecsarnok „A” terem 15.30   BEAC Újbuda KA/B    –    DVTK Akadémia/B   NBI, PlayOut 2022. április 16., szombat Gabányi László Sportcsarnok 17.00   ELTE BEAC Újbuda  –    BKG PRIMA…

Tovább a cikkre

Hátországunk: országos “A” döntőbe jutott kadett csapatunk!

Kiemelt kadett bajnokság 2022. március 29., Tüskecsarnok, „A” terem BEAC Újbuda KA/A    –   Vasas Akadémia/A  62-68 (17-16, 19-19, 10-17, 16-16) BEAC: Németh 11/3, Séllei 8/6, Kókány 12, Gréts 16/6, Szauter 13/3. Cs: Havas, Szücs, Maschl 2, Tóth Sz.                     Kiemelt kadett bajnokság 2022. március 30., Sopron, Novomatic Aréna Darazsak Sportakadémia/A    –   BEAC Újbuda KA/A   99-51…

Tovább a cikkre

Iratkozzon fel hírlevelünkre!