Heti bajnoki mérkőzések – 2022. április 25. –  május 1. – ELTE BEAC Kosárlabda

Heti bajnoki mérkőzések – 2022. április 25. –  május 1.

Kadett regionális döntő – közép régió

2022. április 25., hétfő – április 26., kedd    Tüskecsarnok, „A” terem

Hétfő:  16.30  Zsíros Akadémia Kőbánya/B    –   BEAC Újbuda KA /C

18.30  BEAC Újbuda KA/B   –   MTK Budapest

Kedd:  16.30    3. helyért

18.30    1. helyért

 

Férfi MEFOB, a 9. helyért, visszavágó     

2022. április 25., hétfő   Tüskecsarnok „B” terem

18.45   ELTE BEAC   –    Nyíregyházi Egyetemi SE

 

Kiemelt junior bajnokság, keresztjáték az „A” döntőért , 1. mérkőzés

2022. április 26., kedd    Nyíregyháza, Szt. Imre Kat. Gimn.

16.00   Nyíregyházi Kosársuli   –    BEAC Újbuda KA/A

 

Női MEFOB, Negyeddöntő, 1. mérkőzés

2022. április 27., szerda   Szeged, Etelka úti csarnok

19.45   Szegedi RSC   –     ELTE BEAC

 

Kiemelt serdülő bajnokság, Főtábla, 3. forduló

2022. április 29., péntek – április 30., szombat Tüskecsarnok „A” terem

Péntek: 15.00   BEAC Újbuda KA/A   –  Csata DSE

Szombat: 9.00   Szegedi KE/A   –  BEAC Újbuda KA/A

17.00  BEAC Újbuda KA/A    –   DVTK/A

 

Férfi NBII, Közép A csoport  

2022. április 29., péntek Újpest, Benkő iskola

18.30   Kiss Lenke KA   –    ELTE Fortis                                                            

 

Amatőr Nemzeti Bajnokság, Piros csoport

2022. április 30., szombat   Győr, Egyetemi csarnok

18.30  UNI-Győr SZESE     –      BEAC Újbuda U23

 

Kiemelt junior bajnokság, keresztjáték az „A” döntőért , 2. mérkőzés

2022. április 30., szombat   Gabányi László Sportcsarnok

16.00    BEAC Újbuda KA/A  –    Nyíregyházi Kosársuli       

 

Gyerek Kupa, 8. forduló

2022. április 30., szombat    Grosics Gyula Sportiskola

9.00    Vasas Amazonok    –    BEAC Újbuda KA/A

12.00    BEAC Újbuda KA/A  –   MAFC Gabányi

 

Férfi NBII, Közép B csoport

2022. április 30., szombat   Lónyay Református Gimnázium

11.00    ELTE BEAC   –   Szentendrei KSE

 

Gyerek Kupa, 8. forduló

2022. május 1., vasárnap Grosics Gyula Sportiskola

13.30   Ziccer Tigrisek    –    BEAC Újbuda KA/C

16.30  BEAC Újbuda KA/B  –   Budapesti Honvéd/C

 

Iratkozzon fel hírlevelünkre!