ELTE Sportiroda e1438792137325

Sport és rendezvényszervezői pozícióba keres a BEAC részmunkaidős munkatársat

2023. 01. 25.

Fiatal és elkötelezett csapatunkba keresünk részmunkaidős (4-6 órás) munkatársat sport és rendezvényszervezői pozícióba.

Főbb feladatok:

  • napi szintű kommunikáció és együttműködés az irodai munkatársakkal, szakosztályvezetőkkel, edzőkkel, oktatókkal, sportolókkal
  • szakosztályi feladatok koordinálása
  • edzések, tanfolyamok teljeskörű megszervezése
  • sportesemények – sportnapok, rendezvények, versenyek – teljeskörű megszervezése
  • pályafoglalások koordinálása
  • irodai adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség;
  • szakmai gyakorlat adminisztratív és szervezői tevékenységben;
  • projektszemlélet – több feladat, folyamat követése, szervezése;
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség írásban és szóban egyaránt;
  • önálló, kreatív lendületes, hatékony munkavégzés
  • MS Office (excel, word, powerpoint stb.) felhasználói szintű ismerete; Google Drive, Outlook levelezőrendszer felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent az egyetemi sportélet, sportszereplők, a klub tevékenységének ismerete.

Szükséges nyelvtudás: Középfokú angol

Munkavégzés helye: BEAC Iroda (XI. kerület, Bogdánfy utca 10/b)

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél küldésével az [email protected] email címre.

Kezdés, fizetési feltételek és egyéb részletek személyesen.

ELTE ELTE HÖK ELTE KK ELTE Online JOMA MEFS Újbuda Sport Újbuda kerületi önkormányzata ESN ELTE Sport Kft. ELTE Alumni BGA NEA Biotech