Rózsa Zsófia

Atlétika szakosztály

Edző: Papp Emese

Legjobb eredmények

Országos Bajnokság 1.hely:

1998:   80m (serdülő-szabadtér)

2000:   100m (serdülő-szabadtér)

200m (serdülő-szabadtér)

2001:   4x100m (junior-szabadtér)

2002:   60m (junior-fedettpálya)

4x1kör (junior-fedettpálya)

100m (ifjúsági-szabadtér)

200m (ifjúsági-szabadtér)

4x100m (junior-szabadtér)

4x100m (felnőtt-szabadtér)

2003:   60m (junior-fedettpálya)

200m (junior-fedettpálya)

4x1kör (junior-fedettpálya)

4x2kör (felnőtt-fedettpálya)

100m (junior-szabadtér)

200m (junior-szabadtér)

4x100m (junior-szabadtér)

4x400m (junior-szabadtér)

4x400m (felnőtt-szabadtér)

2004:   60m (junior-fedettpálya)

200m (junior-fedettpálya)

4x400m (felnőtt-fedettpálya)

100m (junior-szabadtér)

200m (junior-szabadtér)

400m (junior-szabadtér)

4x100m (felnőtt-szabadtér)

2005:   4x2kör (felnőtt-fedettpálya)

400m (utánpótlás-szabadtér)

4x100m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (felnőtt-szabadtér)

2006:   60m (felnőtt-fedettpálya)

200m (felnőtt-fedettpálya)

4x400m (felnőtt-fedettpálya)

100m (utánpótlás-szabadtér)

200m (utánpótlás-szabadtér)

400m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (felnőtt-szabadtér)

2007:   100m (utánpótlás-szabadtér)

100m (felnőtt-szabadtér)

200m (utánpótlás-szabadtér)

4x100m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (utánpótlás-szabadtér)

4x400m (felnőtt-szabadtér)

2008:   60m (felnőtt-fedettpálya)

2009: 60m (felnőtt- fedettpálya)

 

Országos csúcs:

2004.06.06.(Kladnó) 100m (junior-szabadtér): 11,71 (Régi:11,75)

2004.06.12.(Szombathely) 100m (junior-szabadtér): 11,60 (Régi:11,71)

 

Válogatottság:

1999:   Zágráb 4x100m (serdülő)

2000:   Zalaegerszeg 100m, 4x100m (serdülő)

2001:   Kladnó 100m, 4x100m (ifi)

Debrecen 200m (ifjúsági VB)

2002:   Celje 100m, 4x100m (ifjúsági)

Győr 100m, 200m (ifjúsági)

Szombathely 100m, 200m (ifjúsági)

München 100m, 200m (junior)

2003:   Csáktornya 100m, 200m, 4x100m (junior)

Dubnica 100m, 200m (junior)

2004:   Kladnó 100m, 200m (junior)

Szombathely 100m (junior)

Isztambul 4x100m (felnőtt EK)

Grossetto 100m, 200m (junior VB)

Szarajevó 100m, 4x100m (junior)

2005:   Gavle 4x100m, 4x400m (felnőtt EK)

Erfurt 400m (utánpótlás EB)

2006:   Teszaloniki 4x100m (felnőtt EK)

Pilzen 100m, 200m, 4x100m (utánpótlás)

2007:   Miláno 100m 4x100m (felnőtt EK)

Debrecen 100m, 200m, 4x100m, 4x400m (7.hely) (utánpótlás EB)

Bangkok 100m, 200m (Univerziade)

Maribor 400m, 4x400m (utánpótlás)

2008:   Isztambul 100m, 4x100m (felnőtt EK)

2009:   Bergen 100m, 4x100m (EA Team Champ.)

Belgrád 100m, 4x100m (8.hely(Univeziade)