Sportolni szeretnék

Egyesületünk tagjai közé várunk minden ELTE hallgatót, oktatót és minden érdeklődőt, aki rekreáció céljából szeretne sportolni és szabadidős tevékenység után érdeklődik. De várjuk azok jelentkezését is, akik amatőr versenyeken/bajnokságokban indulnának, és ehhez keresnek csapatot maguknak. Kezdőktől egészen a legjobbak szintjéig tudunk szakmai támogatást nyújtani és edzési lehetőséget biztosítani minden hallgatónak és érdeklődőnek.

Kedves Gólyák! Az alábbi cikkben további, számotokra fontos információkról olvashattok az egyetemi sportélettel, a sportolási lehetőségekkel kapcsolatban: Gólyák, ilyen élénk sportélet vár rátok szeptembertől az ELTE-n!

BEAC-edzések (nem általános testnevelés kurzusok)

A BEAC kínálatában közel 40 sportág megtalálható, az edzésekre pedig akár egész évben jelentkezhetsz. Válts bérletet bármikor aerobik, jóga, funkcionális köredzés, spinning és még számos edzésre vagy a konditerembe!

Az edzésidőpontokról, edzőkről, elérhetőségekről az alábbi táblázatban találhatsz információkat:

SPORTÁG IDŐPONT HELYSZÍN KAPCSOLATTARTÓ
Aerobik Részletes időpontok Részletes helyszínek Pulay Szilvia:
elteaerobik@gmail.com
Asztalitenisz kedd: 17:00-20:00
szerda: 18:00-20:00
péntek: 17:00-20:00
kedd, péntek: ELTE PPK, Izabella utcai tornaterem
szerda: ELTE Mérnök utca
Mészáros Bálint:
beactabletennis@gmail.com
Atlétika (egyetemi – ugró- és dobószámok) kedd, szerda, péntek 17:00-19:00; hétfőtől péntekig 17:00-tól Bogdánfy u. 10/A futókör Janecskó András:
janecskoa@freemail.hu
Atlétika Szakosztály (közép- és hosszútáv, gyaloglás) hétfőtől péntekig 17:00-tól BEAC atlétikapálya Szabó Imre:
beacatletika1898@gmail.com
Janecskó András:
janecskoa@freemail.hu
Cheerleading kedd: 18:00-21:00 csütörtök: 18:00-21:00 BEAC csarnok Gerlei Anna:

gerlei.anna@gmail.com

Kovácsik Rita:
rita.kovacsik@hotmail.com

Falmászás hétfőtől péntekig 8:00-10:00, 10:00-12:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00 (választható) Budafoki út 111, Ujjerő Boulder Club Bodó Máté:
maszoedzes@gmail.com
Funkcionális köredzés hétfő/szerda: 18:00-19:30/ kedd/csütörtök:18:00-19:00 BEAC csarnok Gölöncsér Dániel:
funkcionalistrening.eltebeac@gmail.com;
Répási Károly:
funkcionalistrening.eltebeac@gmail.com
Futókör – utcai hétfő 16:00-17:00 (kezdők, 3-6 km)
csütörtök 18:00-19:30 (haladók, 10-12 km)
BEAC pálya Keresztesi Gitta:
gitta.polythlon@gmail.com
Futsal (női), kispályás labdarúgás kedd 20:30-22:00
csütörtök 21:00-22:30
BEAC csarnok Móczik Alexandra:

alexandra.moczik@gmail.com

Sajben Marcell:
marcell.sajben@gmail.com

Futsal (férfi) szerda: 16:00-17:30/19:00-20:30; csütörtök: 17:30-19:00/19:30-21:00 szerda – Tüskecsarnok, csütörtök – BEAC csarnok Szakosztályi – Árendás Tamás:
futsal@beac.elte.hu;
Egyetemi – Gáspár Dávid:
futsal@beac.elte.hu
Hastánc hétfő 18:00-19:00 (kezdő), 19:00-20:00 (haladó technika); szerda 17:00-18:00 (bellyfit), 18:00-19:00 (haladó koreo) ELTE Mérnök utca Molnár Ágnes és Molnár Júlia:
elteoriental@gmail.com
Jiu-jitsu kedd: 16:30-18:00
csütörtök:16:30-18:00
BEAC csarnok Bence György:
graciebarra420@gmail.com
Jóga szerda (ERASMUS): 17:00-18:30
csütörtök: 17:30-19:00
BEAC tükrös terem ELTE-BEAC Sportiroda:
joga.eltebeac@gmail.com
Kajak-kenu, evezés hétfőnként és csütörtökönként 16:30-18:30 ELTE Vízisporttelep (1237 Budapest, Vízisport utca 48.)A novembertől áprilisig tartó időszakban edzések időpontjáért és helyszínéért e-mail-ben érdemes érdeklődni Sótonyi Zita:
eltevezes@gmail.com
Kettlebell hétfő/szerda: 18:00-19:00/ kedd/csütörtök: 19:00-20:00 BEAC csarnok Gölöncsér Dániel:
goloncser.danimarci@gmail.com
Kézilabda (női) kedd 20:30-22:00 Tüskecsarnok Kunszt Petra:
eltebeac.kezilabda@gmail.com
Kézilabda (férfi) szerda 21:00-23:00, péntek 19:30-21:00 BEAC csarnok Divéki Péter:
eltebeac.kezilabda@gmail.com
Kick-box kedd/csütörtök: 20:00-21:30 BEAC csarnok Németh Márk:
nemethmark9700@gmail.com
Kispályás labdarúgó-bajnokságok, kupák hétfőtől vasárnapig ELTE-BEAC Futsal Bajnokság Sajben Marcell:
eltese2008@gmail.com
Kondicionálás (edzőtermi) ELTE-BEAC Sportiroda:
info@elte.beac.hu
Varga Zoltán:
vargazoltanpt@gmail.com
Kosárlabda (női) hétfő: 20:00-21:30/ kedd: 19:30-20:30/ szerda: 18:00-19:30/19:30-21:00 BEAC csarnok, 1-es pálya Szakosztályi – Horváth Enikő:
horvath.eniko8@gmail.com;
Egyetemi – Gyarmati István:
gyarmati.istvan40@gmail.com
Kosárlabda (férfi) hétfő: 19:00-20:30/ kedd: 18:00-20:30 / szerda: 19:00-21:00/ csütörtök: 18:00-19:30 hétfő – Tüskecsarnok; kedd – BEAC Csarnok 2. pálya; szerda – BEAC Csarnok 3. pálya; csütörtök – BEAC Csarnok 3. pálya Mayer Patrik:
mpata94@gmail.com
Kung fu kedd 17:30-19:00, csütörtök 17:30-19:00, péntek: 12:00-13:30, 13:30-15:00 kedd és csütörtök: 1039 Medgyessy Ferenc utca 2-4. Medgyessy IskolaPéntek: ELTE Mérnök utca Liszka László:
tunghse1994@gmail.com
Különleges Ütős Sportok BEAC csarnok, teniszpálya Elek József:
speed.elek@gmail.com
Labdarúgás kedd, csütörtök 18:00-19:30 Bp., XIV. kerület, Kövér Lajos utcai pálya Szakosztályi – Kovács Gergely:
kov.geri@gmail.com;
Egyetemi – Magyar László:
lackointer@hotmail.com
Modern jazztánc kedd 19:00-20:00 és 20:00-21:00, csütörtök 17:00-18:00, 18:00-20:00 Mérnök utcai sporttelep Pék Alexandra:
eltejazztanc@gmail.com
Muay-thai hétfő: 17:00-19:00;
szerda: 18:00-20:00
BEAC csarnok, teniszpálya Sebők Máté:
mate.sebok86@gmail.com
Országúti kerékpár Megbeszélés szerint szombat vagy vasárnap. Az ELTE-BEAC Polythlon Tratlon Klubbal. Gyülekező BEAC 12. szertár. http://polythlon.elte.hu/article/view/479, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
oszikr@gmail.com
Kerékpár túrák  Szombat 13:00 körül. Gyülekező: BEAC 12. szertár.; elteker.elte.hu, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
oszikr@gmail.com
Night Bike kerékpár  Péntek 21:00 körül. Gyülekező: BEAC 12. szertár.; elteker.elte.hu, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
oszikr@gmail.com
Polefitness hétfő: 11:45-, 12:45-, 14:00-
kedd: 13:50-, 15:00-, 17:30-
szerda: 20:00-
csütörtök: 13:30-, 14:45-
péntek: 19:20-
 BEAC tükrös terem Farkas Lilla:
elte.pole@gmail.com
Triatlon (Polythlon ETK) Duatlon (kerékpár/futás): szerda 16:00-18:00
Erősítés: kedd 20:45-21:45
csütörtök 19:45-20:45
Úszás: hétfő, szerda, péntek 19:00-20:00
Gyülekező: BEAC 12. szertár
Erősítés: BEAC csarnok
Úszás a Tüske-uszodában a BEAC mellett http://polythlon.elte.hu/article/view/479, facebook.com/polythlon
Keresztesi Gitta:
gitta.polythlon@gmail.com
Röplabda (női) kedd: 17:30-19:00 (középhaladó, haladó)
szerda: 19:30-21:00 (kezdő-középhaladó)
csütörtök: 16:30-18:00 (mindenki)
vasárnap: 16:00-18:00 (kezdő-középhaladó), 18:00-19:45 (középhaladó-haladó)
BEAC csarnok Bacsó Bettina:
betti.bacso95@gmail.com
Röplabda (férfi) kedd: 19:00-20:30 (haladó)
szerda: 19:30-21:00 (kezdő-középhaladó)
csütörtök: 16:30-18:00 (mindenki)
péntek: 18:00-19:30 (haladó);
vasárnap 16:00-18:00 (kezdő-középhaladó); 19:45-21:30 (haladó)
BEAC csarnok Lukács Gábor:
lukacsgabor2028@gmail.com
Sakk kedd 18:00-tól Lágymányos Északi ép. 0.99 terem Virág Fausztin Asztrik:
fuszti@gmail.com
Kapás Róbert:
sakk.beac@gmail.com
Spinning hétfő: 16:00-17:00, 18:00- 19:00, 19:00-20:00,
kedd: 18:00-19:00, 19:00-20:00
csütörtök: 18:00-19:00, 19:00-20:00
BEAC Spinning terem cycling.beac@gmail.com
Tájfutás hétfő 17:00-18:30 1013 Bp., Attila út 2. Tabáni Spartacus SKE Hajas Csilla:
sila.hajas@gmail.com
Tenisz BEAC teniszpályák ELTE-BEAC Sportiroda:
tenisz.eltebeac@gmail.com
Természetjárás, teljesítménytúra minden hétvégén túra ELTE-BEAC természetjárás
Vincze Attila:
atti93@gmail.com
Tollaslabda kedd 16:30-18:00; csütörtök 15:00-16:30 BEAC csarnok, 3. pálya Papp Violetta:
papp.violetta@gmail.com
TRX hétfő 20:00-21:00 (haladó, profi), kedd 19:00-20:00 (profi), 20:00-21:00 (haladó, kezdő), szerda 19:00-20:00 (mindenki), csütörtök 19:00-20:00 (profi), 20:00-21:00 (kezdő) BEAC, tükrös terem Répási Károly:
trx.repasi.tar@gmail.com
Úszás hétfő 6:00-7:00; szerda 6:00-7:00; csütörtök 7:00-8:00 Hajós Alfréd Uszoda (gyülekező 15 perccel a kezdés előtt az aulában) Keresztesi Gitta:
gitta.polythlon@gmail.com
Vízilabda Péntek 21.00-
Szombat 18.00-19.00
B.H.S.E. Tűzér utcai sporttelepe (1134 Budapest, Dózsa György út 53.) Várhelyi Zoltán:
zoltan.varhelyi@gmail.com