Sportolni szeretnék

Egyesületünk tagjai közé várunk minden ELTE hallgatót, oktatót és minden érdeklődőt, aki rekreáció céljából szeretne sportolni és szabadidős tevékenység után érdeklődik. De várjuk azok jelentkezését is, akik amatőr versenyeken/bajnokságokban indulnának, és ehhez keresnek csapatot maguknak. Kezdőktől egészen a legjobbak szintjéig tudunk szakmai támogatást nyújtani és edzési lehetőséget biztosítani minden hallgatónak és érdeklődőnek.

Kedves Gólyák! Az alábbi cikkben további, számotokra fontos információkról olvashattok az egyetemi sportélettel, a sportolási lehetőségekkel kapcsolatban: Gólyák, ilyen élénk sportélet vár rátok szeptembertől az ELTE-n!

BEAC-edzések (nem általános testnevelés kurzusok)

A BEAC kínálatában közel 40 sportág megtalálható, az edzésekre pedig akár egész évben jelentkezhetsz. Válts bérletet bármikor aerobik, jóga, funkcionális köredzés, spinning és még számos edzésre vagy a konditerembe!

Az edzésidőpontokról, edzőkről, elérhetőségekről az alábbi táblázatban találhatsz információkat:

SPORTÁG IDŐPONT HELYSZÍN KAPCSOLATTARTÓ
Aerobik Részletes időpontok Részletes helyszínek Pulay Szilvia:
[email protected]
Asztalitenisz kedd: 17:00-20:00
szerda: 18:00-20:00
péntek: 17:00-20:00
kedd, péntek: ELTE PPK, Izabella utcai tornaterem
szerda: ELTE Mérnök utca
Mészáros Bálint:
[email protected]
Atlétika (egyetemi – ugró- és dobószámok) kedd, szerda, péntek 17:00-19:00; hétfőtől péntekig 17:00-tól Bogdánfy u. 10/A futókör Janecskó András:
[email protected]
Atlétika Szakosztály (közép- és hosszútáv, gyaloglás) hétfőtől péntekig 17:00-tól BEAC atlétikapálya Szabó Imre:
[email protected]
Janecskó András:
[email protected]
Cheerleading kedd: 18:00-21:00 csütörtök: 18:00-21:00 BEAC csarnok Gerlei Anna:

[email protected]

Kovácsik Rita:
[email protected]

Falmászás hétfőtől péntekig 8:00-10:00, 10:00-12:00, 13:00-15:00, 15:00-17:00 (választható) Budafoki út 111, Ujjerő Boulder Club Bodó Máté:
[email protected]
Funkcionális köredzés hétfő/szerda: 18:00-19:30/ kedd/csütörtök:18:00-19:00 BEAC csarnok Gölöncsér Dániel:
f[email protected];
Répási Károly:
[email protected]
Futókör - utcai hétfő 16:00-17:00 (kezdők, 3-6 km)
csütörtök 18:00-19:30 (haladók, 10-12 km)
BEAC pálya Keresztesi Gitta:
[email protected]
Futsal (női), kispályás labdarúgás kedd 20:30-22:00
csütörtök 21:00-22:30
BEAC csarnok Móczik Alexandra:

[email protected]

Sajben Marcell:
[email protected]

Futsal (férfi) szerda: 16:00-17:30/19:00-20:30; csütörtök: 17:30-19:00/19:30-21:00 szerda - Tüskecsarnok, csütörtök - BEAC csarnok Szakosztályi – Árendás Tamás:
[email protected];
Egyetemi – Gáspár Dávid:
[email protected]
Hastánc hétfő 18:00-19:00 (kezdő), 19:00-20:00 (haladó technika); szerda 17:00-18:00 (bellyfit), 18:00-19:00 (haladó koreo) ELTE Mérnök utca Molnár Ágnes és Molnár Júlia:
[email protected]
Jiu-jitsu kedd: 16:30-18:00
csütörtök:16:30-18:00
BEAC csarnok Bence György:
[email protected]
Jóga szerda (ERASMUS): 17:00-18:30
csütörtök: 17:30-19:00
BEAC tükrös terem ELTE-BEAC Sportiroda:
[email protected]
Kajak-kenu, evezés hétfőnként és csütörtökönként 16:30-18:30 ELTE Vízisporttelep (1237 Budapest, Vízisport utca 48.)A novembertől áprilisig tartó időszakban edzések időpontjáért és helyszínéért e-mail-ben érdemes érdeklődni Sótonyi Zita:
[email protected]
Kettlebell hétfő/szerda: 18:00-19:00/ kedd/csütörtök: 19:00-20:00 BEAC csarnok Gölöncsér Dániel:
[email protected]
Kézilabda (női) kedd 20:30-22:00 Tüskecsarnok Kunszt Petra:
[email protected]
Kézilabda (férfi) szerda 21:00-23:00, péntek 19:30-21:00 BEAC csarnok Divéki Péter:
[email protected]
Kick-box kedd/csütörtök: 20:00-21:30 BEAC csarnok Németh Márk:
[email protected]
Kispályás labdarúgó-bajnokságok, kupák hétfőtől vasárnapig ELTE-BEAC Futsal Bajnokság Sajben Marcell:
[email protected]
Kondicionálás (edzőtermi) ELTE-BEAC Sportiroda:
[email protected]
Varga Zoltán:
[email protected]
Kosárlabda (női) hétfő: 20:00-21:30/ kedd: 19:30-20:30/ szerda: 18:00-19:30/19:30-21:00 BEAC csarnok, 1-es pálya Szakosztályi – Horváth Enikő:
[email protected];
Egyetemi – Gyarmati István:
[email protected]
Kosárlabda (férfi) hétfő: 19:00-20:30/ kedd: 18:00-20:30 / szerda: 19:00-21:00/ csütörtök: 18:00-19:30 hétfő - Tüskecsarnok; kedd - BEAC Csarnok 2. pálya; szerda - BEAC Csarnok 3. pálya; csütörtök - BEAC Csarnok 3. pálya Mayer Patrik:
[email protected]
Kung fu kedd 17:30-19:00, csütörtök 17:30-19:00, péntek: 12:00-13:30, 13:30-15:00 kedd és csütörtök: 1039 Medgyessy Ferenc utca 2-4. Medgyessy IskolaPéntek: ELTE Mérnök utca Liszka László:
[email protected]
Különleges Ütős Sportok BEAC csarnok, teniszpálya Elek József:
[email protected]
Labdarúgás kedd, csütörtök 18:00-19:30 Bp., XIV. kerület, Kövér Lajos utcai pálya Szakosztályi – Kovács Gergely:
[email protected];
Egyetemi – Magyar László:
[email protected]
Modern jazztánc kedd 19:00-20:00 és 20:00-21:00, csütörtök 17:00-18:00, 18:00-20:00 Mérnök utcai sporttelep Pék Alexandra:
[email protected]
Muay-thai hétfő: 17:00-19:00;
szerda: 18:00-20:00
BEAC csarnok, teniszpálya Sebők Máté:
[email protected]
Országúti kerékpár Megbeszélés szerint szombat vagy vasárnap. Az ELTE-BEAC Polythlon Tratlon Klubbal. Gyülekező BEAC 12. szertár. http://polythlon.elte.hu/article/view/479, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
[email protected]
Kerékpár túrák  Szombat 13:00 körül. Gyülekező: BEAC 12. szertár.; elteker.elte.hu, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
[email protected]
Night Bike kerékpár  Péntek 21:00 körül. Gyülekező: BEAC 12. szertár.; elteker.elte.hu, facebook.com/elteker Őszi Krisztián:
[email protected]
Polefitness hétfő: 11:45-, 12:45-, 14:00-
kedd: 13:50-, 15:00-, 17:30-
szerda: 20:00-
csütörtök: 13:30-, 14:45-
péntek: 19:20-
 BEAC tükrös terem Farkas Lilla:
[email protected]
Triatlon (Polythlon ETK) Duatlon (kerékpár/futás): szerda 16:00-18:00
Erősítés: kedd 20:45-21:45
csütörtök 19:45-20:45
Úszás: hétfő, szerda, péntek 19:00-20:00
Gyülekező: BEAC 12. szertár
Erősítés: BEAC csarnok
Úszás a Tüske-uszodában a BEAC mellett http://polythlon.elte.hu/article/view/479, facebook.com/polythlon
Keresztesi Gitta:
[email protected]
Röplabda (női) kedd: 17:30-19:00 (középhaladó, haladó)
szerda: 19:30-21:00 (kezdő-középhaladó)
csütörtök: 16:30-18:00 (mindenki)
vasárnap: 16:00-18:00 (kezdő-középhaladó), 18:00-19:45 (középhaladó-haladó)
BEAC csarnok Bacsó Bettina:
[email protected]
Röplabda (férfi) kedd: 19:00-20:30 (haladó)
szerda: 19:30-21:00 (kezdő-középhaladó)
csütörtök: 16:30-18:00 (mindenki)
péntek: 18:00-19:30 (haladó);
vasárnap 16:00-18:00 (kezdő-középhaladó); 19:45-21:30 (haladó)
BEAC csarnok Lukács Gábor:
[email protected]
Sakk kedd 18:00-tól Lágymányos Északi ép. 0.99 terem Virág Fausztin Asztrik:
[email protected]
Kapás Róbert:
[email protected]
Spinning hétfő: 16:00-17:00, 18:00- 19:00, 19:00-20:00,
kedd: 18:00-19:00, 19:00-20:00
csütörtök: 18:00-19:00, 19:00-20:00
BEAC Spinning terem [email protected]
Tájfutás hétfő 17:00-18:30 1013 Bp., Attila út 2. Tabáni Spartacus SKE Hajas Csilla:
[email protected]
Tenisz BEAC teniszpályák ELTE-BEAC Sportiroda:
[email protected]
Természetjárás, teljesítménytúra minden hétvégén túra ELTE-BEAC természetjárás
Vincze Attila:
[email protected]
Tollaslabda kedd 16:30-18:00; csütörtök 15:00-16:30 BEAC csarnok, 3. pálya Papp Violetta:
[email protected]
TRX hétfő 20:00-21:00 (haladó, profi), kedd 19:00-20:00 (profi), 20:00-21:00 (haladó, kezdő), szerda 19:00-20:00 (mindenki), csütörtök 19:00-20:00 (profi), 20:00-21:00 (kezdő) BEAC, tükrös terem Répási Károly:
[email protected]
Úszás hétfő 6:00-7:00; szerda 6:00-7:00; csütörtök 7:00-8:00 Hajós Alfréd Uszoda (gyülekező 15 perccel a kezdés előtt az aulában) Keresztesi Gitta:
[email protected]
Vízilabda Péntek 21.00-
Szombat 18.00-19.00
B.H.S.E. Tűzér utcai sporttelepe (1134 Budapest, Dózsa György út 53.) Várhelyi Zoltán:
[email protected]