P5270092

22 év után újra egyetemi bajnok az ELTE atléta csapata!

2017. 05. 31.
P5270092

A budapesti és szombathelyi csapat közös eredményeivel az Atlétika MEFOB győztes csapata az ELTE lett!

Május 27-28-án került megrendezésre a 2017-es Magyar Egyetemi-Főiskolai Atlétika Bajnokság a Miskolci Atlétikai Centrumban. A versenyen MEFOB kategóriában 26 intézményből 151 hallgató, míg nyílt kategóriában 82 fő mérhette össze erejét, a különböző versenyszámokban.

Janecskó András, az ELTE PPK ESI tanárának vezetésével utoljára 1995-ben nyert az ELTE atlétagárdája MEFOB pontversenyt, azóta a TF rendre felülkerekedett sportolóinkon.

Idén viszont már az ELTE SEK (Savaria Egyetemi Központ) hallgatói is az ELTE atlétagárdáját erősítették, így a budapesti és szombathelyi csapat közös eredményeivel az Atlétika MEFOB győztes csapata az ELTE lett!

A dobogón balról: Gyurácz Réka – kalapácsvetés bajnok, Tamási Ottó – 3 bajnoki cím: 400m gát, 4x400m, 4x100m, Vindics Balázs – 3 érem: 1500m arany, 800m ezüst, 4x400m arany, Szabó Bea- hétpróba bajnok1.ELTE 277 pont